Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

wycieczka do Francji 2020r.

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

wycieczka do Francji 2020r.

Post autor: Andzia »

Temat już był poruszany w 2010r. i chyba pora ugryźć go jeszcze raz i może tym razem z właściwej strony :)
Wciąż jestem pod wrażeniem Kurylka wyprawy R5 do Chorwacji przez Włochy więc powraca pytanie, czy ktoś miałby ochotę na podobną wyprawę tylko, że Francja- Holandia?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Heh, a mogę camperem? Ale chyba nie znieślibyście prędkości podróżnej 75-80km/h :)
Właśnie wróciłem niedawno z kolejnej wyprawy.
https://www.capri.pl/car/6953/5157&img=large
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Informacja od "Dutch GT Turbo Owners & Fans" Holandia

"Hey Anna, 5 juli 2020! For al Renault 5 models! Verry cool if you join us!"
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

dredzioch1 camperem tez można :) Twoja wiedza jako weterana szos się przyda :).

A analizując trasę stwierdzam, że chyba zrobimy coś krótszego. Tak na pierwszy raz ponad 4 tys km to sporo. Trzy punkty do wyboru
1. Miluza - Francja (muzeum motoryzacyjne)
2. Paryż - Francja (fota pod wieżą Eifla)
3. Huizen- Holandia ( 5.07.2020 zlot Dutch GT Turbo Owners & Fans)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Zbieram wszystkie informacje aby coś z tego sklecić ciekawego

https://zwiedzamyparyz.pl/trasy-zwiedza ... d-w-paryzu

https://zwiedzamyparyz.pl/wycieczki-poza-paryz

http://autopolki.pl/samochodem-do-franc ... -wiedziec/

"Jeśli chodzi o wyposażenie, we Francji obowiązkowo trzeba wozić ze sobą trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową i komplet żarówek zapasowych. Apteczka nie jest wymagana, warto jednak kierować się w tym temacie zdrowym rozsądkiem."
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Hej

Plany są przez Andzie przygotowywane. Fajnie abyśmy się do tego odnieśli.
Kto by pojechał jakie ma wątpliwości, pytania, spostrzeżenia, pasujące terminy.

Ludki piszemy.

moje osobiste zdanie:
Jak dla mnie sporo kilometrów i pewnie bym pojechał, ale nie mam pewności co do auta, ani Babci ani Gtt.

Termin > Zlot w Holandii i w tym samym miesiącu nasz 15 zlot oraz PIKUR może być ciężko z czasem - urlopem i finansami - Ania się na trudziła i chwała jej za to!! Teraz mało kto się deklaruje a fajnie było by pojechać na kilka aut. To również motywowało by do działania.
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Mi to ciężko cokolwiek zaplanować. Będę widział więcej na początku roku. Póki co musiałem uciec za granicę z powodu prześladowań obozu władzy niestety, bo niestety jestem przestępcą (prowadzę działalność gospodarczą).
R5 na pewno nie pojadę, bo za mała. Jak juz to bym kamperem pojechał. Ale on jeździ 80km'/h przelotowo, więc na pewno nie autostradami.

Zresztą juz pisałem Andzi, że jazda autostradami to jest bez sensu, bo nic sie nie zobaczy z tego jak ludzie żyjo w obcym kraju.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ten rok obfituje w ciekawe pomysły i czas pomaleńku je realizować. Francja to duże przedsięwzięcie więc trzeba to dokładnie przeanalizować. Robimy rozeznanie itp a życie zweryfikuje wszystko. Jak nie w tym roku to może na przyszły się uda :)
Dredzioch my też piątalami nie prójemy ponad setkę więc na spokojnie 70-80 km/h bocznymi drogami aby właśnie coś zobaczyć a nie tylko np niemieckie autobany.

Narodził się też nowy pomysł na kolejne spotkanie ale to już opiszę w oddzielnym poście i liczę na Wasze opinie, sugestie itp.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Kurcze, też bym się pisał z rodzinką no ale dusterem bo piątal jak rozgrzebany parę lat temu tak nie ma czasu się nim zająć.
ODPOWIEDZ