Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Luz zaworów Renault Super 5 1,4 44KW-60KM 1988r

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

Pi±tkowicz
Posty: 18
Rejestracja: 16 lutego 2020, 20:33
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdr

Luz zaworów Renault Super 5 1,4 44KW-60KM 1988r

Post autor: Pi±tkowicz »

Witam wszystkich. Nowy piątkowicz, choć w duszy od dawna. Kupiłem od wujka Piątunię w uważam bdb stanie, przynajmniej blacharskim. O techniczny postaram się zadbać, większość części już dotarła. Tak w skrócie kpl. zawieszenie, a po mechanice nowy lakierek. Ogólnie technicznie chcę doprowadzić pojazd do perfektu, bo ta Renia jest tego warta.
Myślałem, że gorzej będzie z częściami ale tragedii nie ma. Trudniejsza sprawa z dostępem do danych serwisowych w necie, mimo dostępnych serwisówek. Wielu kwestii w nich się nie doczytałem.
Do rzeczy. Będę wdzięczny za pomoc w ustaleniu luzów zaworowych do silnika na gaźniku 1,4 60 KM z 1988r.
ODPOWIEDZ