Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

AUTO NOSTALGIA Warszawa 12-13.09.2020

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

AUTO NOSTALGIA Warszawa 12-13.09.2020

Post autor: Andzia »

Szykuje się kolejna okazja do szybkiego spotkania się i obejrzenia innych klasyków. Auto Nostalgia oraz spotkanko u Hawiego to idealne połączenie na zbliżający się weekend.
Pogoda zapowiada się bardzo dobrze więc żal ominąć taką okazję.


https://autonostalgia.pl/pl


Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wrocław rusza już w piątek :) Na klubowiczów z Wawy można liczyć, więc mam nadzieję, że spotkamy się w sobotę w licznym gronie :). W planach są krótkie odwiedziny Jurka TQT :) i Auto Nostalgia.
Wieczorową porą grilowanko lub ognisko.
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 278
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Jutro dużo się będzie działo, również poza Nostalgią. Np. Motobazar na Bemowie, ale generalnie widzimy się u Hawiego ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Czas na krótkie podsumowanie spotu połączonego z Auto Nostalgią.
Spot był oczywiście przefantastyczny. Udany na 100%. Klubowicze dopisali pełną gębą bo przyjechał: Rat-Med, Krulyk, Radek, Borsuk z żoną i córą, Kowerciak, Andrzej TQT, ManiekR5, Szimi i ja :) . Hawi z Anitką jako gospodarze spisali się na 200% za co im baaardzo gorąco dziękuję.

Obrazek


Byliśmy w odwiedzinach u Jurka TQT. Ucieszył się ogromnie, że o nim pamiętaliśmy i że wpadliśmy do niego małą grupką.

Auto Nostalgię zaliczyłam w sobotę razem z Rat-Medem oraz Mateuszem, który fantastycznie szoferował i zrobił nam małą wycieczkę po Warszawie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wieczorową porą zrobiliśmy grila oraz sesję zdjęciową piątali.

Obrazek

Nie obyło się oczywiście bez innych atrakcji typu "trójkąt awaryjny" na autostradzie :) bo przecież ja z Maniusim i Szymonem nigdy nie możemy normalnie przyjechać do Warszawy :)

Obrazek

Strzelił wąż od chłodnicy gdy zjeżdżaliśmy już na A2. Zatrzymaliśmy Rodzyna na pasie rozbiegowym. Udało się uciąć rurę tam gdzie była dziura. Wyrzuciliśmy termostat, Maniu założył wąż i gdyby nie brak wody to podejrzewam, że próbowałby zalać chłodnicę, odpowietrzyć i jechać dalej. Zostało nam przecież tylko 90km do celu. Całe szczęście tej wody jednak nie było bo jak się już okazało na miejscu u Hawiego to strzelił czujnik wentylatora oraz termostat. Nie wiem co było pierwsze czy termostat czy wentylator ale to spowodowało, że Rodzyn się zagotował i po najmniejszej lini oporu rozwaliło węża.
Całe szczęście, ja przygotowana jestem na takie sytuacje... telefon... laweta ... assistance :)

Obrazek

Dnia następnego przy pomocy magicznych rączek chłopaków, termometru, dziwnych niebieskich płynów i rurek do produkcji wina :) udało się wymienić czujnik wentylatora i nawet sprawdzić czy nie jest wywalona uszczelka pod głowicą bo tego obawiałam się najbardziej.
Wszystko żyło jak trzeba i wróciliśmy Rodzynkiem już na własnych kołach do Wrocławia :)

Obrazek

Ot i cała przygoda :) Kogo nie było niech żałuje :)
Awatar użytkownika
ManiekR5
Posty: 176
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: £ozina
Kontakt:

Post autor: ManiekR5 »

Piękne podsumowanie :lol: Nic dodać nic ująć. No chyba, że od siebie ;P Dzięki Hawi i Anitka za gościnę i Wam wszystkim :okok: za spotkanie, że znaleźliście chwile, żeby się znowu zobaczyć luzik Do następnego
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Woow super relacja.

Hawi Anita dziękuję za wikt i opierunek :-)

Dziękuję za spotkanie i oby takich więcej. No może bez awarii :-)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Awaria też dała smaczek tej całej wyprawie :) więc z perspektywy czasu uważam, że nie było tak źle :).
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 278
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

:okok: Dziękuję wszystkim za fajnie spędzony wieczór, miło było się spotkać i pogadać...
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

My też bardzo dziękujemy za spotkanie.

Od mojej strony to już z Rat-med em mieliśmy gotowe dwie linki.

Wystawiam już najlepszy wóz pociągowy 1.9 TDI a mi tu Maniu dzwoni że już laweta jedzie.

Nawet piwa nie zrobiliśmy a tu laweta już jest.

No i zaczęliśmy zlocik.

Czemu ten czas tak szybko zleciał. :(

No więc dzięki za miło spędzony czas. Zapraszamy jak zawsze i do zobaczenia na kolejnym spocie lub zlocie.

:)
ODPOWIEDZ