Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Wiśniówkowy Spot w Karpaczu

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Wiśniówkowy Spot w Karpaczu

Post autor: Andzia »

Zapadła decyzja co do Wiśniówkowego spotu. Odbędzie się on przy okazji realizacji Vouchera jaki wygrał w tym roku Kurylek na zlocie.
O godzinie 14:00 w dniu 22.10.2020 tj czwartek, na torze Krzywa koło Bolesławca będzie realizowany Voucher czyli śmiganie Kurylka po torze.
Po Krzywej najlepiej będzie od razu pojechać do Karpacza bo tam mamy tylko 80km. Jeden apartament w domku mamy zarezerwowany. Jest jeszcze jeden jeżeli ktoś się zdecyduje to trzeba szybko rezerwować. Cenowo wychodzi 200zł za apartament 5/6 osobowy za dobę. (domek Stary Eden).
Z racji tego, że realizacja vouchera wypada w czwartek to kto może to zapraszam w piątek od razu na spocika do Karpacza. Koniec roku to ciężki czas na wolne dni w pracy więc rozumiem.
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Andzia, ja jestem na TAK!
Nie mogę jednak potwierdzić swojego uczestnictwa aż do 15 października. Jeśli badania oczu Ewy wyjdą pomyślnie i dodatkowo uda mi się ogarnąć opiekę nad Młodym, to jestem na pewno już w środę 21/10 wieczorem :)

Update:
Niestety - mimo pomyślnej rekonwalescencji Ewy (z czego ogromnie się cieszę) - nie będę mógł się pojawić na tym spociku. Nadal muszę mocno Ją wspomagać i nie ma możliwości, by miała zostać sama z Młodym na dłużej niż kilka lub kilkanaście godzin. Ponadto nie bez znaczenia jest fakt ogólnej sytuacji z Covidem. Muszę naprawdę bardzo na siebie uważać także z związku z tym, by nie narazić w żaden sposób "szefowej" (i jej męża również) od zlotowych ogórasów :-)
Proszę o wyrozumiałość!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Sprawa jasna Radku. Maniu powiedział, że trzeba zmienić nazwę spotu wiśniówkowego bo chyba przynosi pecha.

Oficjalnie odwołuje spot wiśniówkowy.

Voucher Kurylka aktualny.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Spot się odbył. W okrojonym bardzo składzie ale był i chłopaki bardzo zadowoleni. Kurylek śmigał subaryną, emocje ponoć były i adrenalina też :).
Roboty garażowe też nadgonione i Mirek z pewnością zadowolony gdyż po x miesiącach dumania nad R25 udało się ja ożywić. Teraz już tylko poskładać do kupy i będzie auto gotowe.
Karpacz też zaliczony. Chodź na jedną nockę ale byli i się doskonale bawili. Videokonferencja wymiatała wszystko.
Fotek trochę natrzaskali więc niebawem coś wrzucę :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
w odwiedzinach u Mirka w warsztacie i ożywienie R25

Obrazek
w drodze do Karpacza

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Trzeba trochę popracować aby na strawę i przyjemności zasłużyć
Obrazek

Czas na wieczorną imprezkę

Obrazek

Obrazek

Obrazek
szalone Videokonferencje


Obrazek
i piękne widoki z rana
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Spocik uważam za mega udany choć mnie tam nie było gdyż z przeziębieniem leżałam pod kocykiem. Mam nadzieję, że na wiosnę zostanie powtórzone spotkanie i to w 10 razy większym gronie.
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Wygląda, że było naprawdę super a pogoda też dopisała.
Cieszę się, że spocik się udał, mimo iż był w tak małym gronie.
Niestety, nie jest teraz czas na spotkania większą gromadą, ale wierzę, że niebawem będziemy mogli nadrobić te zloty z duuuużą nawiązką.
Awatar użytkownika
ManiekR5
Posty: 176
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: £ozina
Kontakt:

Post autor: ManiekR5 »

Ja też bardzo dziękuje za super spot, nareszcie się odbył :radocha: Było przekozacko, już dawno tak się nie uśmiałem :lol: Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom a w szczególności KURYŁKOWI :okok: za doprowadzenie wreszcie rapida do zadowalającej i dającej satysfakcje z jazdy, no i za rodzynka nad którym poświecił tez trochę swojego wolnego czasu. Kuryłek jeszcze raz wielkie dzięki, po prostu jesteś gość :brawo: :brawo: :brawo:
ODPOWIEDZ