Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Podszybie

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 278
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Podszybie

Post autor: Borsuk »

Hej, pytanie do tych co wymieniali u siebie w 5 szybę przednią. Czy na dole pod uszczelką szyby są dwie małe dziurki po prawej i lewej stronie, odprowadzające wodę spod uszczelki do przegrody gdzie jest akumulator i lewarek? Podczas prac blacharskich znaleźliśmy takie dwie małe dziurki i powstało pytanie czy są fabrycznie, czy ktoś je zrobił dodatkowo...
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Nie ma żadnych dziurek na odpływ wody,to jest jakiś patent Swoją drogą głupi patent.
Wrzuc fotkę tego,pośmiejemy się...
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Hej,
Potwierdzam dziurki są a do czego maja służyć hmm na 99% ja mam tam klej do szyb :-)
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 278
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

No to mamy 50/50 :szok: Sprawdzę jeszcze w poniedziałek, ale wydaje mi się, że one są we wstawkach wyciętych z dawcy, a tam akurat była jeszcze oryginalna szyba...
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Raczej tam są rowki a nie dziurki. Zapytam speca :)
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Re: Podszybie

Post autor: cyklista »

Borsuk pisze:Hej, pytanie do tych co wymieniali u siebie w 5 szybę przednią. Czy na dole pod uszczelką szyby są dwie małe dziurki po prawej i lewej stronie, odprowadzające wodę spod uszczelki do przegrody gdzie jest akumulator i lewarek? Podczas prac blacharskich znaleźliśmy takie dwie małe dziurki i powstało pytanie czy są fabrycznie, czy ktoś je zrobił dodatkowo...
to sa odpływy z podszybia i musza byc drozne
ODPOWIEDZ