Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Daszek nad licznikem / ramiona wycieraczek

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Daszek nad licznikem / ramiona wycieraczek

Post autor: Dawid »

Czy ktoś może pomóc gdzie można kupić daszek nad licznikiem oraz ramiona wycieraczek do "Piątki" oczywiście?
Będę wdzięczny za pomoc :)
Pozdrawiam, Dawid
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Ciężki temat. Mam zreanimowany daszek, który był połamany, trzeba by go pomalować w kolor, żeby przykryć ślady klejenia.
Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Post autor: Dawid »

Dzięki za odpowiedź. No mój też ma właśnie złamane jedno z tych dwóch "ramion" do mocowania. Nie wiem jak to skleić - trudno tam duże siły występują przy wysuwaniu daszku, może na jakiś drucik + klej ( to niewidoczne elementy )
Pozdrawiam, Dawid
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Kleiłem poxipolem, dodatkowo żeby wzmocnić wkleiłem sobie blaszkę w kształcie litery L wyciętą z profilu do płyt gipsowo kartonowych. Daje radę i się trzyma :lol:
Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Post autor: Dawid »

O ! Proszę ! Nieźle, całkiem niezły pomysł, dzięki za rady i pozdrawiam gorąco :)
Dużo radości z małego R5 :okok:

[ Dodano: 15 Grudzień 2020, 21:08 ]
Z innej beczki - chciałem zobaczyć Twoją 5 Patrzyłem w dziale "Nasze Renówki" ale tam zdjęć nie wyświetla tylko napisy 'image' czy coś ... Czy można gdzieś ją zobaczyć ? :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dawid pisze:
[ Dodano: 15 Grudzień 2020, 21:08 ]
Z innej beczki - chciałem zobaczyć Twoją 5 Patrzyłem w dziale "Nasze Renówki" ale tam zdjęć nie wyświetla tylko napisy 'image' czy coś ... Czy można gdzieś ją zobaczyć ? :)
zapraszam na facebooka, szukaj Grupa Renault 5 Klub Polska
Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Post autor: Dawid »

Hej, dzięki :)
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Dawid pisze:chciałem zobaczyć Twoją 5 Patrzyłem w dziale "Nasze Renówki" ale tam zdjęć nie wyświetla tylko napisy 'image' czy coś ... Czy można gdzieś ją zobaczyć ?
Jeśli miałeś na myśli moją, to zapraszam na Facebook - znajdź stronę Francuskie Numerki - tam jest sporo zdjęć z tego co się dzieje z moją 5. A niebawem zapodam na forum stosowny temat z materiałem zdjęciowym.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Nie czekam na "niebawem" bo trzeba zrobić szybko
Dawid
Posty: 41
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 23:52
Lokalizacja: Poznañ
Gender:

Post autor: Dawid »

Dzięki odwiedziłem, zobaczyłem - gratulacje ! Czyli 5 była czerwonego koloru na początku, tak? Teraz biała, jak moja :)
Powodzenia w reno-wacji :)
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Hej, piątka od początku była biała, czerwony był dawca części... Powoli zbliżamy się do końca :lol:
ODPOWIEDZ