Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zaproszenie na Ślub i wspólny korowód do Krakow

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Czyścioszek
Posty: 35
Rejestracja: 19 lipca 2020, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Gender:

Zaproszenie na Ślub i wspólny korowód do Krakow

Post autor: Czyścioszek »

Witamy wszystkich klubowiczów :)
Chcielibyśmy Ja Czyścioszek wraz z Paulinką zaprosić was na nasz ślub który odbędzie 10.07.21 w kościele Św. Piotra i Pawła w Tyńcu
Kto ma ochotę i czas by być z nami w ten dzień, gorąco zapraszamy. 😊😊 Było by nam bardzo miło jeśli uda wam się zrobić korowód z Piątali(Mój tez weźmie udział :hura:
Dawajcie znać komu z was się uda dojechać 😀
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 278
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Borsuk »

Nie obiecuję, na 100%, ale spróbuję z rodziną przyjechać ;)
Czyścioszek
Posty: 35
Rejestracja: 19 lipca 2020, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Gender:

Post autor: Czyścioszek »

Dzięki Borsuk :okok: Było by super :radocha:
I jeżeli ktoś chciałby zostać na noc to postaramy się ogarnąć nocleg :mysli:
ODPOWIEDZ