Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Renault 1.1 TL rok 91bardzo szybkie bo czerwone:)

Ogłoszenia typu Sprzedam.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Renault 1.1 TL rok 91bardzo szybkie bo czerwone:)

Post autor: J23G »

hello
Zastanawiam sie nad oddanienm w dobre rece albo w dobrze znane mi rece jedna z Reni.
Auto kupione wiele lat temu od dziadka z Poznania
od zakupu tylko raz w trasie na zlot do Miedzianej Gory po za tym calt czas stoi.
auto odpala z bardzo ladnym wnetrzem i nadal zdrowe z zewnatrz.
planowane bylo na dawce do mojej pierwsze Reni ale z braku czasu nigdy sie nie udalo jej porozbierac niestety albo stety:)
wiec moze ktos.?
cena?
auto dla mnie bezcenne :(
Rozwaze kazda propozycje
Moze wystartuje tak od 3500 zl
:szok:
Załączniki
IMG_4024.JPG
IMG_4016.JPG
IMG_4017.JPG
IMG_4018.JPG
IMG_4020.JPG
IMG_4021.JPG
IMG_4022.JPG
IMG_4231.JPG
IMG_6108.JPG
IMG_6108.JPG (58.34 KiB) Przejrzano 1200 razy
Ostatnio zmieniony 6 marca 2022, 20:11 przez J23G, łącznie zmieniany 1 raz.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Hmmmm, kurcze może bym się szarpnął ale najwcześniej pod koniec przyszłego miesiąca jeśli oczywiście dalej będzie aktualna. Najpierw muszę motor ogarnąć na sezon.
Napisz coś więcej- jak wygląda podłoga, podłóżnice i ogólnie blacha itp, co trzeba zrobić?
Przydałby się piątal do weekendowych wypadów bo alpinki szybko raczej nie zrobię.
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

Ciezko cos powiedziec :(
mnie na miejscu nie ma. od momentu kuoienia stoi u mnie i nikt do niej nie zaglada.
pierwsze 4 lata stala w garazu teraz od 2 lat stoi na podworku u ojca
bede w domu za okolo 2 tyg. to podjade pozagladam zrobie aktualne fotki

[ Dodano: 28 Luty 2022, 20:06 ]
hej
piszcie kto ile daje czy wogole go interesuje
po znajomosci wiadomo ze ze mna mozna zawsze ie dogadac. lepeij niech komus sluzy nawet na czesci jak ma u mnie zdechnac w trawie :(

[ Dodano: 5 Marzec 2022, 18:46 ]
Nie widze zadnego zainteresowania :(
zrozumiale :( kazdy wolaby GTE albo jakies 1,4 :)
w polowie marca powinienem byc w domu wiec bede musial posprzatac podworko u ojca bo juz meczy mnie strasznie wiec miejsce na Renie pozostaje tylko jedno :(
moze cos wyszarpie na szybkiego bo u mnie z czasem strasznie krucho.
:beczy:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

żebyś Jarku tylko o szrocie nie myślał bo jak tak ma skończyć to ją przygarnę na przechowanie
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

a co ja moge z nia zrobic miejsca nie mam innego :( wiec tylko cmentarz ja czeka
a do ciebie strasznie daleko :( koszt transportu spory ale dla ciebie to wiesz ze idzie za piekny usmiech :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

żaden cmentarz

do mnie wcale nie daleko, ważne aby jechała na kołach :) Przyjedziesz córkę odwiedzić do Wrocławia to piątalem możesz przyjechać hehe a jak nie to pomyślimy o bla bla car i się załatwi wszystko :)
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

haha ale wymyslilas :)
wogole o tym nie pomyslalem ! ale dobra idea jest. ale czy ja tym dojade :mysli:
ciekawe. to by byla podroz pelna atrakcji i adrenaliny :okok:
ODPOWIEDZ