Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam wszystkich wracam po kilku latach

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Witam wszystkich wracam po kilku latach

Post autor: 76stitch »

Kiedyś miałem 5 w wersji bodajże gtr teraz wracam ponownie do piątki aktualnie zakupiłem campusa z myślą o zarejestrowaniu jej jako zabytkowe autko.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Witam wszystkich wracam po kilku latach

Post autor: Andzia »

Witam witam i o zdrówko Twoje i Piątki pytam :)
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Re: Witam wszystkich wracam po kilku latach

Post autor: 76stitch »

Piątka stan ok dostała całe nowe zawieszenie
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Witam wszystkich wracam po kilku latach

Post autor: Andzia »

Z Kielc do Bełchatowa nie masz daleko to może podjedziesz piątalem na pieczenie ziemniaka :)
Awatar użytkownika
FeriGTT
Posty: 11
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 09:01
Lokalizacja: Swarzędz
Gender:

Re: Witam wszystkich wracam po kilku latach

Post autor: FeriGTT »

Obrazek

Czołem, wszystkim wracam po kilkunastu (!) latach, kiedyś 2004-2006 byłem kilka razy w Wwie na spotach jeszcze na parkingu przy Stegnach.
Mam czerwoną GT turbawkę (faza I/`85 r., wersja szwajcarska, lecz z głowicą zmienioną z powrotem na "bez recyrkulacji spalin") na węgierskich blachach - bo pochodzę z polonii ;)

Mam tak oto problem, że autko moje stoi pod Mińskiem Maz., a obecnie mieszkam pod Poznaniem i szukam właśnie transportu mojego cacka z Mazowsza do Wlkp. (350 km) Moze ma ktoś z was pomysł? przydałby się albo kumpel z mocniejszą bryką z hakiem (wtedy wziąłbym przyczepę) albo z lawetą. Chętnie opłacę poza paliwem też fatygę (np. posiadam wina węgierskie), nocleg zapewniam u siebie w Wlkp.

Także to na początek, a po transporcie będę szukał dobrego blacharza na wschód od Poznania :)
Pozdr,
Franek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Re: Witam wszystkich wracam po kilku latach

Post autor: Andzia »

Cześć FeriGTT
w temacie lawety nie pomogę niestety ale może ktoś coś gdzieś będzie miał i się uda przetransportować "piątala"
Blacharza to już szukaj, bo jak ma być dobry to terminy pewnie też ma spore. Może uda się wszystko tak spiąć, że na zlot w lipcu przyjedziesz już zrobionym piątalem. Termin zlotu pewnie będzie w styczniu podany.
Pozdrawiam i pisz co tam się w temacie u Ciebie dzieje.
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Re: Witam wszystkich wracam po kilku latach

Post autor: Piotrek »

Proponuję żeby wejść na fb na jakąś grupę Laweciarze i napisać, że jest auto do zabrania. Może ktoś na pustym przelocie za pół ceny zgarnie. Możesz też poszukać autolawety do wynajęcia u nas to koszt 300zł doba i lecisz na kat. B plus koszty paliwa min.500zł. Ostatnio byliśmy z lawetą na haku za Espasito w LPG to już wychodzi taniej. 120 laweta chyba że zwrot w tym samym dniu to 80 do tego 15l LPG/100 i wtedy w twoim przypadku w 500się mieścisz. O ile przy autolawecie mieścisz się w 3,5 t tak na haku trzeba jeszcze etola doliczyć czyli wyjdzie to samo ( w zależności od trasy masz opłat 30 lub 90 w jedną stronę)
tel. 694-451-356
Obrazek
ODPOWIEDZ