Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Campus 1,4 C407 - wyciek oleju z wybieraka biegów

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

vutik
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 10:10
Gender:

Campus 1,4 C407 - wyciek oleju z wybieraka biegów

Post autor: vutik »

Ahoj! Jak w temacie, auto rozruszane po dłuższym postoju zaczyna znaczyć teren. Co tam jest do wymiany? Niby są jakieś zestawy naprawcze, ale w nich jest gumowy mieszek i jakieś plastiki, a cieknie gdzieś znad mieszka. Nie mam pewności, czy to ten zestaw: 3RG 24602. Może ktoś z Was ma dostęp do katalogu części albo rysunków złożeniowych?
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Campus 1,4 C407 - wyciek oleju z wybieraka biegów

Post autor: Hawi »

Schematy obrazkowe znajdziesz tu: https://www.catcar.info razem z numerami części.

Co do wybieraka i cieknięcia to temat wałkowany i hmm nie za fajny.

Uszczelnienie jest pod wybierakiem a wybierak jest klepany/ nitowany.

Więc albo rozbierasz skrzynię i od środka się dostajesz :blee: ;) albo tak jak we wszystkich renówkach trzeba rozszlifować wymienić uszczelniacz i potem zaspawać... ;/ no i trafić by biegi były :)

To tak wygląda temat cieknięcia z wybieraka. Popatrz bo może z czujnika wstecznego ścieka lub z osłony 5 biegu bo też tak bywa.
ODPOWIEDZ