Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Problemy techniczne

Uwagi dot. działania forum, propozycje zmian. Wszystkie uwagi i propozycje traktujemy bardzo poważnie.

Moderator: Moderatorzy

Kinga

Problemy techniczne

Post autor: Kinga »

żeby nie zrobił się od razu mega bajzel

Chciałam zgłosić zablokowaność forum "Kupię". :-)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Zrobione :-)
Qucor

Post autor: Qucor »

Powiedzcie mi mądrzy ludzie dlaczego Temat o moim aucie wciąż ucieka na 3 lub 4 stronę mimo tego że napisałem nowego posta??

Wszystkim się tak dzieje czy tylko mi??
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Wszystkie posty ze "starej" bazy tak mają. Po prostu te z nowej mają jakby priorytet. Pracujemy nad tym żeby było dobrze, cierpliwości.
Karol

Post autor: Karol »

będzie dobrze <piwo>
Ronin317

Post autor: Ronin317 »

"Stare" tematy poza tym są napisane jakby przez Gości (po usunieciu podwojnych loginow z 6 na koncu) bycmoze to tez jest przyczyna.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Tak, myślę że jest to powiązane.
Juri-05

Post autor: Juri-05 »

Powiedzcie mi dobrzy ludzie dlaczego nie dostaję powiadomień ani na
GG ani na maila o odpowiedziach?. Jedno i drugie w profilu mam włączone :(.
Karol

Post autor: Karol »

nie wiem, ja dostaje za każdym razem :)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Ja też nie wiem, zrobiłeś wszystko co jest napisane przy opcji GG?
jjmag

Post autor: jjmag »

i jeszcze jedno wprowadził bym w dziale sprzedam z powrotem regulamin pod tym względem żeby sprzedawane rzeczy obowiązkowo posiadały zdjecie
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Może zróbmy obowiązek dawania cen, zdjęć dla ludzi "młodych" stażem na forum, a dla stałych klubowiczów wg uznania?

Ew, możemy jeszcze zrobić że w dziale Giełda możliwość dawania ogłoszeń jest np. po napisaniu 10 postów (liczba dowolna).
jjmag

Post autor: jjmag »

mi pasi chociaż nadal upierał bym się przy zdjęciach, a cena to podstawa chociażby do jej negocjacji
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a ja bym wyluzował - tak jak rozmawialiśmy kabar na początku - jak ktoś jest zainteresowany to będzie się kontaktował w sprawie opisu i zdjęć... a nie znów jakieś nakazy... ogłoszenia pow. 10 postów - trochę nie halo, bo czasem ktoś może dać jakieś ciekawe dla piątkowczów ogłoszenie...
jedyny obowiązek - CENA
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Oki :-)
ODPOWIEDZ