Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Problemy techniczne

Uwagi dot. działania forum, propozycje zmian. Wszystkie uwagi i propozycje traktujemy bardzo poważnie.

Moderator: Moderatorzy

vino1986

Post autor: vino1986 »

nie to zebym sie czepial ale zmieniajac temat gieldy...
niekiedy zdarza sie tak ze jak sie wejdzie w nieprzeczytane posty i najedzie sie na jakis to on ucieka tak jakby na lewo delikatnie... nie na wszystkich ale dosyc czesto u mnie sie takie cos zdarza...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Zrób printscreena bo nie rozumiem za bardzo.
Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

Post autor: nikos »

możemy zrezygnować z akceptacji postów w dziale sprzedam?
sadzę że tracą na tym tylko kupujący
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Też jestem ZA powrotem do normalności w giełdzie...
Po co to komu... było dobrze, po co na siłę poprawiać... Jak ktoś jest zainteresowany to odpowie nawet na 1 zdaniowe ogłoszenie...
A już na pewno trzeba usunąć akceptację każdego kolejnego postu w temacie zaakceptowanym...
jacek1554
Posty: 10
Rejestracja: 16 października 2010, 17:29
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: jacek1554 »

nie wiem po co komu ta akceptacja napisałem do kolegi wczoraj wieczorem on odpisał dzisiaj rano ok 9.00 jest 19,00 a ja nie mogę tego odczytac to jakaś głupota :[
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

można wrócić do sortowania ogloszen w gieldzie wg daty dodania ostatniego postu?
To byla raczej lepsza opcja niż zakładanie co chwila tych samych ogloszeń, lub rozdrabnianie jednego ogloszenia z wieloma częściami na pojedyńcze tylko po to żeby jakiś czas były "wyżej" :uoee:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

ooo faktycznie tak było...
już jest normalnie :-)
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

a dupa, dalej jest tak samo ;P karo napisal w moim i egonna temacie a dalej są na samym końcu zaraz przed zablokowanymi tematami :> chodzi mi o to żeby ogłoszenia nawet po przeczytaniu były na górze wg daty najnowszego posta, tak jak w "naszych renówkach" :P
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Czytałeś temat pt. "Zasady umieszczania ogłoszeń"?
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

kabar pisze:Czytałeś temat pt. "Zasady umieszczania ogłoszeń"?
czytalem, a Ty czytałeś to:
qbica1988 pisze:To byla raczej lepsza opcja niż zakładanie co chwila tych samych ogloszeń, lub rozdrabnianie jednego ogloszenia z wieloma częściami na pojedyńcze tylko po to żeby jakiś czas były "wyżej" :uoee:
??
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Ja nie czytałem "zasad" i zmieniłem, a master admin zmienił z powrotem :-P

Ja się nie wtrącam już :-P
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

no to trudno, bedzie trzeba pozakladac pojedyńcze ogłoszenia, bo jak temat wisi gdzieś na końcu to pewnie za nie dlugo zostanie usuniety i nawet nie bede wiedzial kiedy :szok:
Awatar użytkownika
VivaxFalciparum
Posty: 81
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: VivaxFalciparum »

W wymaganych polach przy rejestracji jest numer gadu gadu.

Ja np. takowego nie posiadam, więc było to dla mnie dosyć denerwujące.



Sugeruje odzanczenie tego jako wymagane. Gadu chyba nie jest konieczne do rejestracji na forum. :)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Jak ktoś nie używa GG to wystarczy wpisać jakąkolwiek liczbę. To pole jest wymagane m.in po to aby ograniczyć rejestrowanie się robotów które przed dodaniem tego pola logowały się dużo częściej.
Awatar użytkownika
VivaxFalciparum
Posty: 81
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: VivaxFalciparum »

Ok, rozumiem.
ODPOWIEDZ