Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Koniki

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

qcnka

Koniki

Post autor: qcnka »

Hmm... od czego by tu zaczać :P
Może od tego, ze od 13 lat te zwierzatka totalnie zamąciły mi w głowie (do tego stopnia, ze mój luby to również KUC :D ) i od tamtej pory prawie każdą wolna chwile spędzam razem z nimi :)
Niunia
Obrazek
to mój czwarty koń ale chyba już pozostanie na amen :P

A plany? Niestety BYŁY! Chciałam wystartowac na jakichs zawodach na szczeblu ogólnopolskim. Niestety po kolejnej wizycie w szpitalu kregosłup dał ostatnie ostrzeżenie - albo koński grzebiet i za niedługo fotel na kółkach albo KONIEC! I tak sie stało!! :(
Doczekałam sie dnia, że bede musiała sprzedać moja ukochaną konisię :cry:

A tu jeszcze pare "naszych wspólnych" pikczerków:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Free Photo Album with PicTiger
gufner

Post autor: gufner »

Piekne hobby. Szkoda ze nie uwienczone sukcesami, ale dla mnie to juz sukcesem jest opiekowanie sie nad taka krwiożerczą bestią :-) Brawo. Szczerze podziwiam. Ja jak wsiadlem na konia to jakby mnie przykleili do siodla :-D No niestety smykałki nie mam hihi.
Karol

Post autor: Karol »

ja kiedyś jeździłem parę razy, ale to za duże dla mnie zwierzątka :) teraz to mógłbym jeździć na krowie albo na kozie, konia bym się chyba bał :oops:
qcnka

Post autor: qcnka »

"Krwiżercza bestia"???? Gufner!! :-) Kogo lub co miałes na mysli??? :-) Bo z pewnością nie te piekne zwierzątka :-P Konie może i duze są ale nic bardziej mylnego niż myslenie, że od razu połkną w całości :-) Jesli Ty się ich nie boisz i jestes w wobec nich w porzadku one sie tylko odpłacą :) Z końmi mam do czynienia juz baaaaaaaaaaardo długo i przez ten okres ani razu żaden nie zrobił mi krzywdy. Najbardziej boli, że już nigdy nie zasiąde na ich grzbiecie :cry:
misiek

Post autor: misiek »

moja kolezanka ma kunia i pracuje przy konikach obecnie jest w pracy ok 80 km za gdanskiem przez cale lato ale jej podoba sie ta praca wiec nie przeszkadza to ze taki kawal od domu czesc osob moglo ja poznac na spocie w 3miescie jest nawet na fotkach
potworzyca

Post autor: potworzyca »

w niedługim czasie wybieram się na koniki, więc jak tylko coś pstryknę - ocenicie co to za koniki.... ja w tej materii całkiem zielona jestem :lol:
makhi

Post autor: makhi »

:mrgreen: hih ja pracowałem ponad pół roku jako masztalerz w dużej stajni.
qcnka

Post autor: qcnka »

ja niesety już konika nie mam. Wypadek który miałam 3 lata temu jak się okazało powaznie uszkodził mój kręgosłup. W czerwcu kregosłup po raz kolejny odmowił mi posłuszeństwa i po kilku badaniach i całym dniu spędzonym w szpitalu okazało sie, ze na konia mi wiecej siąsc nie wolno. jak to powiedział lekarz wozek albo zdrowie. No i niestety ;-(
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

a to wieka szkoda ale zdrowie wazniejsze
ODPOWIEDZ