Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Qcnka & Kucu --> VW PASSAT 1.8T, 1998

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

qcnka

Qcnka & Kucu --> VW PASSAT 1.8T, 1998

Post autor: qcnka »

No dobra!!! Przyszedł czas na nas i przedstawienie naszego „maleństwa” :) Jest to VW Passat B5 Kombi z 1998r.
Obrazek
Obrazek

Pewnie nie jeden z was zapyta czemu kombi, pomijając już markę :D. Otóż potrzebne nam było duże, rodzinne auto, w którym zmieścimy siebie, 2 psy, rodziców i bagaże a nie tylko siatke z REAL’A :P.
A więc do rzeczy ;)
Pod maską pracuje benzynowy, turbodoładowany silnik o pojemności 1,8 i mocy obecnie 180 koni.
Obrazek

Na wyposażeniu znajdują się:
- 4x Air Bag
- 4x elektrycznie sterowane szyby
- podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka
- fotele regulowane we wszystkich płaszczyznach
- climatronic
- komputer pokładowy
- 17` aluminiowe felgi
- 8 głośników
- 2 podłokietniki
Obrazek

No więc to by było na tyle :) Najnowsze zdjęcia wrzucimy niebawem.
A teraz jeszcze mała uczta dla oka :P Kilka ujęć z zewnątrz:
Obrazek
Obrazek
Gucio

Post autor: Gucio »

Fajne Autko ;) hihi ;) tez bede Planował zakup Pasacika ;)
qcnka

Post autor: qcnka »

dziekujemy :) Passat to bardzo dobry wybór!! jestesmy z niego bardzo zadowoleni!!! :)
niech se każdy mówi, ze to niemiecka gablota i te sprawy ale nie zamienilibysmy jej na żadne inne (jeśli chodzi o duże, rodzinne i pakowne auto ) :P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a ja bym zamienił na Lagunę kombi ;P
Adi

Post autor: Adi »

ładny pasat auta solidne i wytrzymałe a do tego pakowne
qcnka

Post autor: qcnka »

Sweeper pisze:a ja bym zamienił na Lagunę kombi ;P
Po Pierwsze Laguna Kombi mi się nie podoba a po drugie po za Piatką żadnego Francuzka nie kupimy :-P A po trzecie VW jest narazie najlepszym autem jakie do tej pory mielismy (nie licząć babulinki Piątki :-D )
qcnka

Post autor: qcnka »

Poproszę o zamknięcie tematu :-) Auto sprzedane.
Dziekuję!
Zablokowany