Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Informatyka/Gry komputerowe/Internet

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

misiek

Post autor: misiek »

albo w comodore to ustawianie glowicy w kasecie :P
potworzyca

Post autor: potworzyca »

milo sie wspomina te czasy...a teraz wszystko tak błyskawicznie i bez errorów... :mrgreen:
gufner

Post autor: gufner »

Bez errorow ? No nie przesadzajmy hehe. A Ma ktos Amige na sprzedanie, chetnie kupie :-D
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Może Commodore 64. A na jakich gierkach grywaliście?? Ja pamiętam BulderDash.. albo Giana Sister miodynka ;-)

A pierwsza gierką była RiverRide... ;-)
gufner

Post autor: gufner »

Kurde, bylem mistrzem w RiverRide :-) No wlaczaja sie wspomnienia :-D
Maolat

Post autor: Maolat »

z amigi pamieta najlepiej Cannon Folder ... mniam :D
lotusa , jaguar XJC (chyba jakos tak) iii Desert Strike :D

a jak pamietam to ostro szpilalem z Sensible world of soccer :)
supermonster

Post autor: supermonster »

na commodore grałem głównie w Wings Of Fury - druga wojna światowa i latasz samolotem (ale nie symulator) oraz w Microprose Soccer (trzy joysticki połamałem na tym)... No i na czele Rick Dangerous (wszystkie części przeszedłem)
Maolat

Post autor: Maolat »

supermonster pisze:na commodore grałem głównie w Wings Of Fury - druga wojna światowa i latasz samolotem (ale nie symulator) oraz w Microprose Soccer (trzy joysticki połamałem na tym)... No i na czele Rick Dangerous (wszystkie części przeszedłem)
Wings Of Fury bylo wypasne ......
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Rick'a Dangerous pamiętam... niestety nie wszystkio przeszłam...


Mocniejszą stroną było Giana Sister ;-)
Beatrycze

Post autor: Beatrycze »

Giana the best :D
żuwik

Post autor: żuwik »

gufner pisze:Bez errorow ? No nie przesadzajmy hehe. A Ma ktos Amige na sprzedanie, chetnie kupie :-D
Gufi mam dwie 500ki ;) Jedna 1MB RAMU druga 2MB :D Mam nawet HD 100MB :mrgreen: Dyskietki niestety dawno zapyziały :(

Moja gra wszechczasów na stare kompy to Another World i jej nieoficjalna druga część - Flashback. Żadnej nie przeszedłem - może dlatego są dla mnie takie wow...
Yakkul

Post autor: Yakkul »

potworzyca pisze:Rick'a Dangerous pamiętam... niestety nie wszystkio przeszłam...


Mocniejszą stroną było Giana Sister ;-)
Ha Rick Dangerous były nawet dwie części :D mam jeszcze Commodorka i full dyskietek nawet w drukarkę zainwestowałem ha ha to było coś Klan Commodorowców kontra Atari z czasem jak wchodziły nowe Amigi na rynek Commodorek odchodził w cień może ktoś kojarzy "multimedialną" Amigę CDTV to było kiedyś moje marzenie ;-) dobrze że nie kupiłem bo krótko bym się nacieszył następnym komputerem był PC choć nie markowy ale z tym już było łatwiej i do wyboru do koloru grafika pamięć pojemność dysku do wyboru do koloru, ale nic nie zastąpi starego Commodorka :-D . Obecne trendy to wypasiona grafika, czterordzeniowy procesor kilku-gigowa pamięć i prawie Terabajtowy dysk, po co to komu i Windows Vista każdy następny będzie bardziej "pamięciożerny" większość z nas nie potrafi nawet w 10% wykorzystać tego sprzętu jedynie co oprogramowanie jest pamięciożerne i wymaga mocy obliczeniowej, wiadomo coś kosztem czegoś ale miło wspominam DOS`a w PC i programy pisane w Basicu zarowno w PC jak i w Commodore człowiek byl dumny z tego co zrobił no i to ustawianie głowicy :mrgreen:
gufner

Post autor: gufner »

Zywik - a chcesz sie pozbyc jednej z tych 500tek :-) Chetnie bym powspominal dobre czasy i zakupil na deszczowe wieczory :-D
żuwik

Post autor: żuwik »

Heheh ;) No jedną Ci mogę przywieźć ;) Ale na bank jak zobaczysz te gry to wymiękniesz, one pięknieją w naszej wyobraźni ;)

Mam tylko jeden zasilacz 8)
gufner

Post autor: gufner »

Kurde, szkoda. Zasilacz chodliwa rzecz :-) Ale po co masz podwozic jakos. Pakuj wszystko w pudlo i wyslij kurierem na moj koszt :-D Iel ci bede za nia krewny?
ODPOWIEDZ