Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Informatyka/Gry komputerowe/Internet

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Baju

Informatyka/Gry komputerowe/Internet

Post autor: Baju »

Tak jak w temacie. Ktoś się interesuje tymi tematami. Ja np kcham komputery i ciężko się z nimi rozstaje ^^ Wszystko co potrafie sam sie nauczyłem, jednym słowem "informatyk" z zamiłowania :lol:
Ostatnio zmieniony 7 lipca 2007, 21:41 przez Baju, łącznie zmieniany 1 raz.
gufner

Post autor: gufner »

To zalezy co masz na mysli mowiac "co potrafie" :D Programujesz, grasz, rozbierasz, skladasz ? :) Ja tez nie rozstaje sie z kompem, ale za wiele programowac nie potrafie. czesto je naprawian znajomym jak cos im padnie lub ma inne dolegliwosci :D I to tyle jesli chodzi o moje umienie :)
Baju

Post autor: Baju »

Programowac nie potrafie, wojego czasu bawiłem się grafiką (Adobe Photoshop, Paint Shop Pro) ale już dawno tego zaprzestałem, pozatym składam, rozkładam itp. Podobnie jak Ty pomagam przyjaciołom jak coś im padnie ^^
graczu

Post autor: graczu »

ja studiuje infe na łódzkiej poli :)

a komputer - coz, od malenkosci, do wiekszosci wiedzy za mlodu dochodzilo sie samemu metoda prob i bledow :D

Ale tak mysle ze informatyki nie da sie opanowac doskonale - mozna albo programowac, albo byc sieciowcem czy technikiem - ale mysle ze wszystkiego naraz to chyba nikt by rozumem nie objal :) za szeroka dziedzina sie zrobila :) zreszta ta dziedzina to niestety nauka przez cale zycie...
Yoshi

Post autor: Yoshi »

No a ja wszystko na raz. I troche kiedys programowałem (pascal) poźniej przestałem a jak zacząłem to już mikrokontrolery atmela. Składam, rozbieram kompy od zawsze jak je mam , pierwszy komp to był składak. No i gram , dużo gram, raczej grałem bo teraz mniej ale i tak spędzam nad tym sporo czasu. Własnie mykam odpalić civilisation :mrgreen:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

chłopaki - informatyka to przesłość :D
trzeba szukać nowych zawodów jak stolarz czy mechanik :D
Benon

Post autor: Benon »

Sweeper każdy posiadacz R5 jest trochę mechanikiem i trochę informatykiem,
bo szukamy po sieci instrukcji jak nasze renie naprawiać ;)
Stolarka w sumie też się czasem przydaje :)
graczu

Post autor: graczu »

Zarty zartami ale ja sie troche boje ze nie znajde pracy :P bo ilu moze byc potrzebnych specjalistow od baz danych :D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

graczu pisze:Zarty zartami ale ja sie troche boje ze nie znajde pracy :P bo ilu moze byc potrzebnych specjalistow od baz danych :D
jesli jestes dobry to mam dla ciebie jednorazowa prace :P
graczu

Post autor: graczu »

szczegoly ? :D
misiek

Post autor: misiek »

no ja akurat mam swoja siec kilka kompow serwer z poczta i ftp troche stronek na koncie tez sie znalazlo ale bardziej jako hobby kilka lat temu spodobalo mi sie bawienie forum wlasnie tej dystrybucji by przemo ;) bo ma mega mozliwosci ale jestem samoukiem w tej dziedzinie
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Ja podobnie jak większość potrafię naprawić kompik, zarówno sobie jak i przyjaciołom, sąsiadom.

Nie jestem od niego uzależniona, :mrgreen: ale cieszę sie, gdy mam dostęp do niego przez 24 h. Oczywiście dostęp - nie mylić z przesiadywaniem nad nim. 8-)

Zaczynałam od Commodore C64.... pamiętacie magnetofoniki, stacje dysków? Jak ktoś miał stacje dysków to był taki burżuj... Gry się szybko ładowały... Do dzisiejszego dnia pamiętam te chwile

Na studiach moja specjalizacja poniekąd też sięgała informatyki... może nie tak bardzo zaawansowanej - jak programowanie.

W pracy na codzień też sie z komputerem nie rozstaję...
Patron

Post autor: Patron »

pamiętam, ja zaczynałem od atari, pamiętam to 20 minutowe wgywanie gry, a potem error i zxaczynamy od nowa :mrgreen: to były czasy :lol:
misiek

Post autor: misiek »

taa albo pisanie programu na atari co efektem byla jakas blyskawica jedenblad i od nowa :P
wencik

Post autor: wencik »

Patron pisze:pamiętam to 20 minutowe wgywanie gry, a potem error i zxaczynamy od now
tylko 20 minut? to chyba miales cartrige :P bo u mnie troche dluzej to trwalo z atari 65 XE bodajże :P ktoś przeszedl obok kaseciaka podloga sie ugiela i ....... dochodzilo do rękoczynów :D
ODPOWIEDZ