Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

qucor - Polowanie na piąteczki

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Alkapone

Post autor: Alkapone »

Bez rewelacji stan, ale nie ma tragedii, do odratowania chyba :)
A jak silnik i reszta, wiesz coś ? ;)
Qucor

Post autor: Qucor »

Wiem na jej temat tyle że stoi na szrocie... i nie jest na sprzedaż na części ;-)
Jak oglądałem to chyba kompletna :-P

Podobno powtarzam Podobno miała robiony remont silnika przed wstawieniem jej na ten zaszczytny obiekt ale nie chce mi się w to wierzyć :-/

Gadałem dziś z właścicielem "skansenu" i powiedział żebym zadzwonił w sprawie ceny jutro bo to autko jakiegoś jego znajomego a i tak będą ją wywozić...

a zadzwonie :mrgreen:
Alkapone

Post autor: Alkapone »

Aha, to zadzwoń, dowiedz się i ... BIERZ :)
Fajna taka maszynka odnowiona 8)
Qucor

Post autor: Qucor »

Tak :lol: jak by Alpiny rozdawali za darmo to bym ją przygarnął na podwórko :lol:

A tak to tylko zadzwonie i się dowiem co i jak :-D może by ją ktoś z naszych łyknął... w końcu Alpina :mrgreen:
Alkapone

Post autor: Alkapone »

Eee, myślałem że dwie pod domem postawisz :)
No jeśli dobrą cenę rzucą to myślę, że ktoś od "nas" ją przygarnie, bo co jak co ale Alpinka :-D
Qucor

Post autor: Qucor »

Bardzo ładna sztuka upolowana dziś pod szpitalem wojewódzkim w B-B :roll:

Obrazek

Tylko jedna fota bo mnie strasznie oko napier... i trzeba się było śpieszyć :shock:
Qucor

Post autor: Qucor »

Z pierwszego wyjazdu do Aten...

Strasznie zabiedzona sztuka napotkana w Bułgarii przy kolejnej podróży może sobie przy niej zaparkuje i poszabruje troszkę :-P

Obrazek
scog
Posty: 1
Rejestracja: 16 września 2010, 12:03
Lokalizacja: bielsko-bia³a

Post autor: scog »

Qucor pisze:Bardzo ładna sztuka upolowana dziś pod szpitalem wojewódzkim w B-B :roll:

[url=http://images32.fotosik.pl/272/0ae4ac95ce12e1e1m.jpg]Obrazek[/URL]

Tylko jedna fota bo mnie strasznie oko napier... i trzeba się było śpieszyć :shock:
O to "piąteczka" mojego Taty, teraz jest jeszcze piękniejsza i wkrótce wrzucę zdjęcia:D
ODPOWIEDZ