Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ciekawe ogłoszenia z sieci

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

po co ci seria... kup większe turbo...lol
GTT

Post autor: GTT »

Z seria mniejsze problemy i tak moc ktora jest w serii gtt jest wystarczajaca.... Wiadomo ze sie chce coraz wiecej ale gdzie t owykorzystasz i ta kmolo ktore auto da rade gtt czy gte ja mialem gte i wkrecalo bmw e36 2.5 :mrgreen:
shark

Post autor: shark »

o w morde Kabarowa piąteczka jest na sprzedaż :) jejuś to jest jednak maszyna ciągle się trzyma po takich katuszach :)
el_palindo

Post autor: el_palindo »

jejuś to jest jednak maszyna ciągle się trzyma po takich katuszach :)
to już jest w zasadzie wrak anie auto
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Eee.. bez przesady. Troche zaniedbana, ale jeszcze długo będzie jeździć.
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Eee.. bez przesady.
e no skądże poza tym że uderzona już prawie z każdej strony
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

el_palindo pisze:
Eee.. bez przesady.
e no skądże poza tym że uderzona już prawie z każdej strony
Po czym wnioskujesz?

Coś mi się zdaje że lepiej znam to auto.
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Kabar pisze:Po czym wnioskujesz?
po tym że widziałem auto dziesiątki razy jak wypadało z trasy i lądowało np na drzewie



a cena na ogłoszeniu wyjęta z kosmosu

auto nie jest warte nawet 1/2 podanej ceny
shark

Post autor: shark »

no raczej wątpie żeby to było to r5 które ciągle lądowało na drzewie ponieważ jak popatrzysz na zdięciach to wszystko jest tak samo jak Kabar sprzedawał no powiedzmy, inny zderzak i atrapka, wystarczy za szybko w dołek wiechać :/ jeżeli uderzyłby przodem to na bank nie byłoby już tam tego silnika, bo odrazu by dostał i pociągnał za sobą większe zniszczenia, w bok nie mogła dostać bo ma orginalne poszerzenia wciać, które nie są dla wszystkich dostępne, tył tak samo z orginalnym zderzakiem. Samochód został zbudowany od nowa chyba w 2003 roku i to w sposób profesjonalny, wzmocniono fabryke pod sport, tak więc masz samochód z 2003 roku z mocnym silnikiem , wzmocnioną budą , sportowym zawiasem, klatką, wspomaganiem, kubłami, czyli wszystko co sobie człowiek wymarzy, a Ty tu pindolisz że ona nie jest warta tej ceny hmmmm wnioskuję że chyba troszke jesteś zły że Twoja n ie jest w takim stanie i nigdy za takie pieniądze się nie sprzeda, albo sam chcesz ją kupić i próbujesz zbić cenę, ale niestety na forum nie ma obecnego właściciela
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Zgadzam się z Tobą w pełni shark, po zdjeciach widać że progi są dokładnie te same co były, tapicerki i inne szczegóły też. Podobnie maska i tylny zderzak jest taki jak był.

Przedni zderzak rzeczywiście zmieniony, ale przyznam się że poprzedni już troche dostał "w kość" i był od dołu lekko podniszczony. Możliwe że dlatego założyli ten zderzak.

Szyba też ta sama, i inne rzeczy właściwe też. Oprócz zerzaka i grilla widze jeszcze zmienioną kierownice. Poza tym chyba tyle.
el_palindo

Post autor: el_palindo »

poza tym np ostatnio auto straciło próg :) i poszycie progu

miało wyłamane drzwi

błotnik też musiał byc wymieniony albo ma tone szpachli

i mógłbym długo wymieniać



kiedyś też widziałem jak wyrwali piastę
shark pisze:wnioskuję że chyba troszke jesteś zły że Twoja n ie jest w takim stanie i nigdy za takie pieniądze się nie sprzeda
nie oceniaj innych swoją miarą

moja nie była tak porozbijana :)[/moja nie była tak porozbijana :)
Ostatnio zmieniony 6 sierpnia 2007, 15:36 przez el_palindo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Masz jakieś zdjęcia na poparcie tego?

Ja kiedyś widziałem UFO, ale bałem się komuś o tym mówić :)
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Obrazek

wtedy auto straciło też próg :-)


mam więcej :) ale skoro jesteś taki oświecony to nie będe dawał
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Dawaj, dawaj...
To akukat kosmetyka :)
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Kabar pisze:Dawaj, dawaj...
To akukat kosmetyka :)
fajne masz pojęcie kosmetyki :)

jak połowe wzmocnienia przedniego zgineło ;-) ale gdzie tam ona jest funkiel nówka


eot
ODPOWIEDZ