Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ciekawe ogłoszenia z sieci

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Gregor
Posty: 101
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 19:40
Lokalizacja: Kozierów

Post autor: Gregor »

Rzeczywiście patrząc na ceny to nie lada okazja. Nie trzeba się męczyć z blacharką i lakierami . Auto bez wkładu.Stan wnętrza i nadwozia moim zdaniem potwierdza niski przebieg. Piękny i rzadki kolorek.
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

To jest fura Alexa. Jak pech chciał chyba 3-4 dni temu miał delikatną szkodę ale wyklepie się i będzie równie piękny. :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

kopara opada
Awatar użytkownika
Borsuk
Posty: 280
Rejestracja: 13 października 2017, 21:11
Lokalizacja: Milanówek

Babcia w automacie

Post autor: Borsuk »

RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Niby fajny ale ciekawe czemu napisał poj 782 cm3 a to ewidentnie 1.3? Może tylko pomyłka w ogłoszeniu a może jakiś szczep. :mysli:
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

z tym ostatnim ogłoszeniem to chyba jest mały wałeczek lub nie potrafię czytać ze zrozumieniem... jedna strona 50zł czyli trzeba liczyć razy 2 ?
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

To jest ogłoszenie dla Cytryna & Gumiaka. Wymiana hamulcy po jednej stronie:)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

ogłoszenie i piątal wart uwagi

Obrazek

Pan Roman, przesympatyczny człowiek, człowiek z pasją i zamiłowaniem do motoryzacji. Nadal się ściga i do tego miała służyć ta piątka ale jest w tak doskonałym stanie, że żal mu było katować to auto. Dlatego też podjął decyzję o sprzedaży R5. Warunek jest jeden, ma to iść do kogoś kto będzie dbał o piątala, będzie cieszył się posiadaniem jego i nie zrobi z niego rajdówki ect.
Lakier w oryginale oprócz prawego błotnika- musiał być polakierowany na nowo po przetarciu na parkingu podziemnym. Poza tym wszystko idealne. Byłam, widziałam, macałam i rudej nie dojrzałam.

https://sprzedajemy.pl/renault-super-5- ... nr61094103

Na sprzedaż już tylko samo auto. Pakietu dodatkowych części już nie ma - sprzedały się :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

W końcu Pan Roman dojzal.Tez Mu mowilem ze szkoda takiej R5....
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Znam chyba Pekluś inną wersję niż Ty hihi
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Tak,najpierw miała być rajdówka z tego.....i Pan Roman miał isc w tym kierunku,chyba ze ma jeszcze jedną R5?!Nie znam wersji jaką Pan Roman Ci przedstawił,więc dalej nie dyskutuje ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Zaczęły pojawiać się nowe piątki na sprzedaż w necie. Kilka zostało już zweryfikowanych i wcale tak kolorowo to nie wygląda. Czytajcie uważnie ogłoszenia i dopytajcie o szczegóły przez telefon zanim wyślecie np zadatek czy zaliczkę.
Co do białego piątala od Pana Romana nie mam żadnych zastrzeżeń, jest idealna i tyle. Gorzej sprawy wyglądają z ogłoszeniami typu GTT i GTE. Ot takie spostrzeżenia.
ODPOWIEDZ