Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Wiejski tuning

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

Qucor

Post autor: Qucor »

Lubię ludzi z pasją :lol: :lol: :lol:
michal969

Post autor: michal969 »

jak chłop(taki ze wsi) (bez urazy rolnikow) widzial jak robiles foty to musial byc bardzo dumny ... ze ma takie auto az foty robia :P tyle ze nie wiedzial ,ze na wies tunik :-P
jjmag

Post autor: jjmag »

żebyście wiedzieli że furacz ze wsi a dokładnie z pod kransystawu w lubelskim
marcjanin

Post autor: marcjanin »

dla ścisłości do po numerze rejstracyjnym to z Kraśnika ale faktycznie na lubelszczyźnie :-P
glock

Post autor: glock »

Astra w stylu "bądź widoczny bądź bezpieczny" :D nawet spryski swiecą zeby z daleka było widac :D

a tu moje niedawno upolowane typy :D

1: Zawsze chciałem być pilotem, ale teraz jedyne co mi pozostało to własny jednopłatowiec ze skrzydłem na klapie :D

Obrazek

Obrazek


2: Takie moce ze aż zderzak rozdarło od przepałów :D

Obrazek

3: Ognia!! -krzyknął Napoleon - Ale z który rury?!
Dwururka w klasycznym wydaniu :D

Obrazek
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

leżę i kwiczę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
rocker

Post autor: rocker »

Ja płaczę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vino1986

Post autor: vino1986 »

sliczne :lol:
unikorn

Post autor: unikorn »

Acha... u mnie na osiedlu stoi całkiem zadbane Yugo, odkupie od kolesia i też zrobię mu przód z Focusa :D
carmaker

Post autor: carmaker »

ja myśle ze łada żiguli s-type mogła by być hitem exportowym w dobie kryzysu światowego hahaha
Adi

Post autor: Adi »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: oj śmiech na sali
żuwik

Post autor: żuwik »

Dobrze że kolo od matizolota nie machnął chłodnicy srebrzanką :D

Co do łady - śmiech bo śmiech, ale sami powiedzcie. W proównaniu do nowej e-klasy zbudowanej na starej i do starego polo z przodem golfa 4 - ta łada wygląda całkiem spójnie i gładko, tak dopracowanie ;) Choć sam pomysł nazwałbym co najmniej "wybrykiem stylistycznym" ;)
jjmag

Post autor: jjmag »

do łajdaczki trochę pracy jeszcze dołożyć i całkiem zrobić przeróbkę na s-typa może mniejsza gabarytowo ale całkiem do wsi to bym jej nie zaliczył ten przód jest wykonany jak dla mnie perfekt zobaczcie sami takie kultowe auta jak diablo czy ac cobra lub mesie budowane często na bazie i płycie podłogowej innych aut dajmy na to ac-cobra na sierce gość zamażył sobie s-typa i jest na dobrej drodze przód już ma :lol: czarną ładę która też była na forum też wielu nazwało by wioskową i miała wiele takich elementów ale za to jakie serce w środku :shock:
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

o kurwa matiz najlepszy
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Zablokowany