Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Sweeper - Renault Thalia 1.4

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Sweeper - Renault Thalia 1.4

Post autor: Sweeper »

Moje autko już wszyscy znają, ale dla przypomnienia autko wygląda tak:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dane techniczne, wyposażenie jak i koszty eksploatacji znajdziecie na stronie: http://www.renault5.pl/thalia/thalia.html :D

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xk6CPd0qBnI"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xk6CPd0qBnI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, 01:00 przez Sweeper, łącznie zmieniany 1 raz.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

fuuuuuuuuuuuuuu :mrgreen:
Adi

Post autor: Adi »

ładne rodzinne auto
konradmk

Post autor: konradmk »

rodzinne może i tak ale ładne? nie wiem czym kierują się ludzie kupując to oszpecone clio ale mi się nie podoba :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

konradmk pisze:rodzinne może i tak ale ładne? nie wiem czym kierują się ludzie kupując to oszpecone clio ale mi się nie podoba :)
a ja Ci odpowiem czym - ceną
za cenę Thaliji nie kupisz samochodu tej klasy z bagażnikiem o pojemności 510 litrów

osobiście też nigdy nie lubiałem tego samochodu, ale jak to mówią - Cena Czyni Cuda
qcnka

Post autor: qcnka »

a nie jest tajemnica jesli zapytam ile kosztowała? :-)
Qucor

Post autor: Qucor »

Autko takie sobie le jak mówisz cenowa rewolucja :-P to spoko może być.
Rodzinna polityka...

Nie wszyscy muszą mieć piękne auto dla większości ludzi Liczy się by było pakowne i jeździło z Punktu A do B bezawaryjnie... Nic im więcej nie potrzeb ;-)
Teraz cudem jest Logan w wersji Kombi...

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka :-P
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Na rodzinne wypady jak najbardziej ;-) Ja jakoś się nie umię przełamać do jej tyłu...
kucu

Post autor: kucu »

Sweeper pisze:a ja Ci odpowiem czym - ceną
za cenę Thaliji nie kupisz samochodu tej klasy z bagażnikiem o pojemności 510 litrów
Zawsze mozna kupic duze uzywane auto ;) ale pewnie nie w takim roczniku to fakt.


Mi sie tez srednio podoba, ale na pewnym etapie zycia przychodzi taki moment ze trzeba wybierac co jest najlepsze dla nas i dla naszej rodziny. Nie kazda zona z dzieckiem chcialaby sie gniesc w malym polykaczu kilometrow ;)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

do R5 sentyment pozostaje, ale prawda jest taka, że nie zapakowalibyśmy do niego wóżka i wszystkich gratów które zawsze wozimi
no i bezpieczeństwo już też nie bardzo - trzeba było szukać nowszego autka z dużym bagażnikiem
Scenic był za drogi (ok 18 000 zł za pierwsze modele)
Megane za stare (roczniki 1996 - 1997)
Clio za małe
no i stała sobie taka samotna Talijka to ją przytuliłem ;)
qcnka

Post autor: qcnka »

Sweeper, rozumiem, że tylko Francuskie brałeś pod uwagę ?? :-)
Bo jesli tak to trochę to sprawe rozwiązuje aczkolwiek jak bym sie na nie nie zdecydowała :-P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

tylko Renault :)
żuwik

Post autor: żuwik »

A co miał kupić, folkswagena? :mrgreen: ;)
Qucor

Post autor: Qucor »

No lepiej nie :-P
qcnka

Post autor: qcnka »

zuwik pisze:A co miał kupić, folkswagena? :mrgreen: ;)
No a co w tym złego?? :-)
Zaj.. auto
Ale pewnie zaraz sie jakis uprzedzony do niemieckich aut znajdzie i mnie zbeszta jak to czesto bywa ;-)
Zablokowany