Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Dlaczego forum działa tak a nie inaczej

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Yakkul

Post autor: Yakkul »

do mnie też docierały :mrgreen: / docierają
gufner

Post autor: gufner »

Witam. Mam pytanie o dzialanie forum. Dlaczego jak pisze miadomosc do kogos jest ona tylko dodawana do skrzynki DO WYSLANIA a nie jest wysylana od razu. Zdaza sie tak ze nigdy nie zostaje wyslana i sa male nieporozumienia z tego powodu np. nie wyslany adres na ktory ma pojsc paczka :) ??
Arti

Post autor: Arti »

myślę, że to jest tak skonstruowane, że wiadomośc jest wysyłana w momencie zalogowania się usera do którego ma trafić
ale może się mylę 8-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

temat był już raz poruszany
tak właśnie się dzieje - wiadomość wisi w skrzynce do wysłania do momentu aż użytkownik do którego jest adresowana się zaloguje
cyp

Post autor: cyp »

odkopuje i zapytuje, nie interesuja mnie posty pisane przez pewnego uzytkownika, dodaje go do listy ignorowanych jednak w powiadomieniach o nieprzeczytanych postach pokazuje sie lista postow tego uzytkownika mimo zajrzeniu do tematu nie odznacza sie on jako przeczytany, musze zobaczyc konkretny post tego uzytkownika lub wybrac opcje zeby zaznaczylo temat jako przeczytany, mam nadzieje ze w miare jasno to przedstawilem, czy da rade cos z tym zrobic bo jest to lekko uciazliwe, z gory dziekuje :->
Sweeper

Post autor: Sweeper »

z tego co się orientuję to jest taka możliwość
kwestia doinstalowania pewnego dodatku

podejmę temat w przyszłym tygodniu

a skoro już o forum mowa:

W PONIEDZIAŁEK MOŻE NASTĄPIĆ PRZERWA TECHNICZNA W DZIAŁANIU FORUM
PRZERWA MOŻE POTRWAĆ PARĘ GODZIN
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

Chcialbym cos napisac o sortowaniu tematow w "Nasze renówki". Problem tkwi w tym ze w tym dziale zamiast chronologicznie wedlug ostatnich postow tematy posortowane sa chyba alfabetycznie. Wedlug mnie poprzednie sortowanie bylo o wiele lepsze bo po wejsciu do dzialu od razu bylo widac gdzie ostatnio ktos cos napisal a teraz trzeba przegladac caly dzial zeby znalezc tematy w ktorych sie cos ostatnio dzialo. Opcja przeczytaj nieczytane posty w tym nie pomaga bo np niechce czytac postow z niektorych tematow lub z innych dzialow tylko chce np zobaczyc co sie dzieje w danym projekcie itp.

Mozna cos z tym zrobic?
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Temat sortowania aut i postów w dziale 'Nasze renówki' był już poruszony w innym temacie.
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

kabar pisze:Temat sortowania aut i postów w dziale 'Nasze renówki' był już poruszony w innym temacie.
w którym?
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

viewtopic.php?t=36

[ Dodano: 14 Luty 2010, 12:53 ]
qbica1988 pisze:Chcialbym cos napisac o sortowaniu tematow w "Nasze renówki". Problem tkwi w tym ze w tym dziale zamiast chronologicznie wedlug ostatnich postow tematy posortowane sa chyba alfabetycznie. Wedlug mnie poprzednie sortowanie bylo o wiele lepsze bo po wejsciu do dzialu od razu bylo widac gdzie ostatnio ktos cos napisal a teraz trzeba przegladac caly dzial zeby znalezc tematy w ktorych sie cos ostatnio dzialo. Opcja przeczytaj nieczytane posty w tym nie pomaga bo np niechce czytac postow z niektorych tematow lub z innych dzialow tylko chce np zobaczyc co sie dzieje w danym projekcie itp.

Mozna cos z tym zrobic?
Na razie wyłączyłem sortowanie tematów wg autora w działach "Nasze renówki' i "Nasze inne auta". Nie działa to tak jak powinno.

Jak uda się to dopracować to uruchomię ponownie, do testów.
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a ja dodam, że posty nie przeczytane w każdym rodzaju sortowania zawsze są na samej górze, mają priorytet i wychodzą nad posortowaną część ;-)
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

a Mi się nie podobają emotikonki. Za dużo, za dużo, za dużo- te ze starego były ok i wystarczało żeby wyrazić wszystko. A tak mi się nie podoba.
ODPOWIEDZ