Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

KATOWICE i OKOLICE MIEDZIANA GÓRA

Moderator: Moderatorzy

Maolat

KATOWICE i OKOLICE MIEDZIANA GÓRA

Post autor: Maolat »

PIĄTEK GODZINA 17-18 PARKING GO SPORT

Bardzo bym prosił i podpięcie topica , a po MG usunięcie topica :)

Ludki :) pozostało 15 dni do wyjazdu na MG czas powolutku sie zgadać jak i co roboty :)

PIĄTEK GODZINA 17-18 PARKING GO SPORT

KATOWICE I OKOLICE :
standardowo mysle spotkac sie na parkingu GO SPORT'u w piątek 20 Lipca
jaka godzina to juz do ustalenia

WROCŁAW- czy do nas dojedzie ? jak w zeszłym roku ? czy wal-icie przez te wszystkie pipidówy ? kto wogule jedzie od naś (czyli dojazd do katowic i razem ruszamy ?)

nawet jak ktoś pisze coś na temat to prosze skopiowac liste i dodac na sam koniec swojego postu bedzie na czysto i zawsze wiadomo kto co z czym :)

PIĄTEK GODZINA 17-18 PARKING GO SPORT

1- Maolat
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2007, 20:24 przez Maolat, łącznie zmieniany 3 razy.
Rosic

Post autor: Rosic »

1- Maolat
2- Rosiczki
klocki

Post autor: klocki »

o kurde ja tez sie na to pisze ! :D w wiekszym gronie zawsze razniej i bezpieczniej ! :D
... ale powiedzcie mi to spotkanie w pietek pod Go Sport i od razu z tamtąd do Miedzianej tak ? w piątek tak ? :) po poludniu mam rozumiec ;)

1- Maolat
2- Rosiczki
3- klocki

:lol:
Qucor

Post autor: Qucor »

To ja bym się może też dołączył do konwoju z Katowic :mrgreen:

Ale to zależy o której macie zamiar wyruszyć :->

Mam nadzieję że z Żuwikiem przyjedziemy razem bo nie wiem gdzie jest umówione miejsce ;-)

1- Maolat
2- Rosiczki
3- klocki
4- Qucor
żuwik

Post autor: żuwik »

Qucor ja może pojadę sam, bo ciężko mi coś powiedzieć odnośnie szczegółów ;) Generalnie o 15 jestem w Chrzanowie, kierunek MG obiorę koło 17 zapewne.
Maolat

Post autor: Maolat »

mysle ze kolo godziny 17-18 (wstępnie) i pojechac wsio razem mysleze kazdy da rade a ta godzine :>

1- Maolat
2- Rosiczki
3- klocki
4- Qucor
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

wroclaw dolacza :-)

czyli Lodoo, kniksc i mam nadizeje ze Kali z zielonej gory tez wpadnie do nas do wrocka i z nami do was :-) dowiem sie...

a ktora godzina?? ja mysle ze tak jakos po poludniu zeby dojechac poki jasno...
16:00?? co wy na to??

1 - Maolat
2 - Rosiczki
3 - klocki
4 - Qucor
5 - Lodoo & tygrysiczka
6 - Kniksc
7 - Kali (?)
Maolat

Post autor: Maolat »

16 tez dobra w kazdym razie jabede mial dzien wolnego wiec mi obojetne ale chcialem dopasowac sie do ludzi co beda pracowac

1 - Maolat
2 - Rosiczki
3 - klocki
4 - Qucor
5 - Lodoo & tygrysiczka
6 - Kniksc
7 - Kali (?)
Qucor

Post autor: Qucor »

Spoko mi pasuje ustawię się w pracy że będę od szóstej i będę w Katowicach na 16.00 :lol:
klocki

Post autor: klocki »

no to ja tez sie postaram byc na 16 ... koncze robote o 14 w Gliwicach wskocze na autobane i w mgnieniu oka powinienen byc w Katowicach :) prosil bym jeszcze tylko o jakis adres tego Go sport albo wycinek z mapki bo nie za bardzo wiem gdzie to jest ... raz bylem tylko w Katowicach [od strony Gliwic jak trafic bardzo prosze o namiar]
:/
qcnka

Post autor: qcnka »

Jak jedziesz autobana z Gliwic do Katowic to się jej trzymaj cały czas i nie ma bata , żebyś nie zauwazył po prawej stronie całego centrum handlowego Real, Feu Vert, Media Markt i własnie GoSport :-)
klocki

Post autor: klocki »

Ahaaa! wlasnie poczytalem ze to jest w tym centrum handlowym 3Stawy ! :P ehs ... interenet ... to powinienem trafic bo kojarze to CH ;) dzieki :)
kuba

Post autor: kuba »

1 - Maolat
2 - Rosiczki
3 - klocki
4 - Qucor
5 - Lodoo & tygrysiczka
6 - Kniksc
7 - Kali (?)
8 - Kicia i kuba

Bedziemy około tej 16
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ok - a kto zabierze admina z Bielska ?? ??
zuwik jedzie za wcześnie więc nie mam środka transportu ;(
Qucor

Post autor: Qucor »

No to możę ja Cię zgarnę ale warunkiem jest że będę miał kanapę bo na razie się szyje ale powinna być gotowa więc transport będziesz miał :mrgreen:
Zablokowany