Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

KATOWICE i OKOLICE MIEDZIANA GÓRA

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Post autor: Sweeper »

kanapę? czyli jedzie ktoś jeszcze z Tobą ?
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nooo kanapa :-D
Qucor

Post autor: Qucor »

Brat się zabiera i ostro chcę jechać :lol:

Admin mam dwie wiadomości:

- DOBRA - kanapa jest i ślicznie wygląda :mrgreen:

- ZłA - nie wiem czy dam rade jechać jednak w piątek bo mnie bagno wypadło :roll: ale dam Ci znać jak najszybciej i postaram to ogarnąć :-P
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

wez nie rob scen :-P
Qucor

Post autor: Qucor »

Ej no będę spokojnie napaliłem się :-P i będę ale nie wiem czy w piątek czy dopiero w sobotę rano wyjadę...

Kwestia dogadania bo takie mini bagienko z datami mi się pojawiło ale do ogarnięcia :-?
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no masz byc w piatek i koniec... :-D
Qucor

Post autor: Qucor »

No postaram się :mrgreen:
Balos

Post autor: Balos »

Podajcie mi mniej więcej trasę jaką chcecie jechac z Katowic na Miedzianke to może się podłącze po drodze :-)
Maolat

Post autor: Maolat »

mysle jak w zeszlym roku KATOWICE-SIEWIERZ-SZCZEKOCINY-JEDRZEJOW-KIELCE ??
Rosic

Post autor: Rosic »

Tak to chyba najlepsza trasa :D
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

traska kól - nie chcemy innej :-D

bede mial kamerke mala cyfrowa <jupi> i mam mozliwosc nagrnaia z niej w bardzo dobrej jakosci materialu na DVD (mam nagrywarke stacjonarna) wiec bedize mozna nagrywac duuuzo podczas drogi :-) filmiki z trasy sa wypasione :-)
Rosic

Post autor: Rosic »

No to wesolo, ja tez mysle nad tym, zeby pozyczyc kamere od staruszkow. Zobaczymy :)
Balos

Post autor: Balos »

No to myślę że najlepiej jak się z wami spotkam w Szczekocinach, to połowe trasy przychulamy razem ;-)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

najprawdopodobniej ja i tygrysiczka bedizemy jechac pozniej bo nie chca jej dac wolnego z pracy :-( a druga tez zla wiadomosc - na 90% nie zdaze zrobic R5... chyba przyjedziemy megana :-((((((
Rosic

Post autor: Rosic »

Pierwsza wiadomosc jeszcze jakos, ale druga to mega zla... jak to to takto... nie nie nie, musisz zrobic, jakkolwiek!
Zablokowany