Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SPOTY WARSZAWA

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

SPOTY WARSZAWA

Post autor: krysiun »

YYY nio i jak tam co tam moze przed miedzianką to nie ma sęsu ???
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2010, 14:01 przez krysiun, łącznie zmieniany 12 razy.
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Patron

Post autor: Patron »

w ten weekend bede próbował przywrócic moja renie do normalnej jazdy
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

jak lecicie na miedzianke??
Kinga

Post autor: Kinga »

to co, jakiś spocik może w tę niedzielę? przywożę sobie do Warszawy Renota...opowiecie jak było na zlocie...hmm? :roll:
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Ok ja bardzo chetnie
Mieszek

Post autor: Mieszek »

ja bym się też pisał ;-)
monika@marcin

Post autor: monika@marcin »

My tez sie piszemy,

Dajcie znac gdzie?

Pozdrawiamy
Kinga

Post autor: Kinga »

no zawsze są Stegny...ale może wymyślmy coś innego tym razem...jakaś fajna knajpka z parkingiem? co Wy na to? Bo zawsze chwilę postoimy, popierniczymy :mrgreen: i rozjazd.... :-?

ja bym optowała za Pink Flamingo, ale rozumiem, że nie każdemu będzie pasowało, bo to szczęśliwice (mapka :arrow: www.pinkflamingo.pl ) ale miejsce z charakterem. Tak czy inaczej, jestem otwarta na propozycje ;-)
lexx

Post autor: lexx »

O no no to ja też byłbym, chętny na jakiś zlocik :) Dajcie tylko0 znać gdzie i kiedy a napewno się pojawie :D
Kinga

Post autor: Kinga »

Super, ale nie spoczywajcie na laurach bo ja nie piszę się na organizatora :lol: jest mi w zasadzie obojętne, gdzie się spotkamy i o której (byle nie rano i byle nie późnym wieczorem ;) ) zaproponowałam tylko miejsce, żeby było...inaczej
Mieszek

Post autor: Mieszek »

ja za szczęśliwicami jestem, bo to nawet blisko ode mnie(tylko 23km) ;-)
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

sie zobaczy
moze jakimś cudem bym sie wybrał
Mariusz

Post autor: Mariusz »

krulyk pisze:moze jakimś cudem bym sie wybrał
Małżonka nie pozwala??? :-P
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

pozwala ale mamy napięty grafik ostatnio a zresztą pracuje w niedzielę
lexx

Post autor: lexx »

To jak robimy jakiś spocik w niedziele...?
Ja jestem chętny. Jeśli pogoda dopisze będzie naprawdę fajnie. Można by się spotkać w Galerii Mokotów na górnym parkingu jeśli nie będzie padaći wtedy sie napić można i zjeść obok zaraz... A jak chcemy sie pościgać to Stegny ;)
ODPOWIEDZ