Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

OFICJALNA LISTA KLUBOWA RENAULT 5 KLUB POLSKA

Lista klubowiczów.

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

apdejt

Sylwóś
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

coś mi się wydaje że nie wpłaciłem 20zł tylko 5 zł
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

trza było siedzieć cicho :-D

poprawiłem
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

:lol:
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

Pytanko :
Czy można się czuć jeszcze członkiem klubu Renault 5 jak na stąpiła wymiana modeli .
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

cyklista pisze:Pytanko :
Czy można się czuć jeszcze członkiem klubu Renault 5 jak na stąpiła wymiana modeli .
Cyklista jak by tak nie można było to za chwile klub zniknie wasq nie ma r5 kabar sprzedaje jak i maolat a więc można być członkiem
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

ja też nie mam osobiście 5 ale zawsze jak tylko mogę to biorę od ojca i jeżdżę bo fajnie się jeździ ale jest tylko kwestia czasu kiedy sobie kupie :lol: a tak w ogóle porównując ten klub do innych związanych z marką Renault to wydaje mi się że nasz klub jest klubem elitarnym :radocha:
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Ja też już mojej babci nie posiadam :zalamka:
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

A u mnie nie ma linka do mojej GTT :P
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

idź poskarż się mamie...

nie mam co robić tylko linków szukać, albo ogłoszenia przeszukiwać kto co kupił a kto sprzedał... jeśli są zmiany i uaktualnienia - jest podany mail można zgłaszać i podać dane do uzupełnienia...
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

idź poskarż się mamie...
Już to czytałem na poprzednim forum :(
A poza tym wolę poskarżyć się tacie :P
Chyba po to jest ten temat, żeby zgłaszać co i jak :]
A może się mylę ... :mysli:
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Tak, temat jest między innymi po to... ;)
Pierwsza rzecz - lista i tak jest "martwa" i w połowie nieaktualna, powiedziałbym, że ma charakter archiwalny ;-) (na własne życzenie klubowiczów - bo nie przekazują inormacji o zmianach)
Jeśli jednak czegoś wymagasz, to może najpierw sam zrób wszystko co możliwe w tej sprawie (zadaj sobie tyle trudu i daj właściwego linka), a nie "rzucasz temat" żeby ktoś za Ciebie wszystko zrobił. I nie chodzi tutaj o ilość roboty (bo jest żadna) ale o sam fakt.
Inaczej brzmi: "A u mnie nie ma linka do mojej GTT :P" niż "Proszę o uzupełnienie linka do tematu, klubowicz Robcio_GTT, link: wwwmałpakropkadupakom".
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

nadszedł czas w końcu stać się klubowiczem, na dniach zajmę się formalnościami :)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

WOOOOOOOW

daaaaawno tego nie było ;-)

:okok:
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

wysłałem zgłoszenie ,chciałem zrobic przelew ale niestety zapomniałem login do konta :[ ale zajmę się niedługo przelewem kasy
ODPOWIEDZ