Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

KLUBOWE NAKLEJKI

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

Qucor

Post autor: Qucor »

Jakoś nikt od Miedzianki nie miał problemu z naklejaniem i nie zajmowało mu to tyle czasu :lol:

Czekamy na projekt od Ciebie :lol: :lol: :lol:
gufner

Post autor: gufner »

Hmm, no nie bede komentowal. Lodoo juz wszystko napisal co mialobyc napisane :) Za co serdecznie dziekuje.
Antystatyczny

Post autor: Antystatyczny »

Faktycznie..straszny problem ruszyć głową i stworzyć lustrzane odbicie, które bedzie przyklejane od wewnątrz. Co do naklejek to są wykonane z kiepsiego materiału( stary klej?). Co do słowa idiota: Nie widnieje ono w słowniku wyrazów obraźliwych. Co najwyżej można je znaleźc w spisie chorób ;) Wracając do naklejek...Na zewnątrz może i będą ok póki ktoś nie ma tylnej wycieraczki( ja nie mam). Ci zaś, którzy mają przyciemniane szyby...wydaje mi się, że można przykleić naklejkę, a potem przyciemnić, ale nie wiem, czy to nie będzie wiocha :D Nie mam pojęcia, czy nadal przyciemnia się folią, czy też są już inne metody. Jesli chodzi o technikę naklejania..opiszcie proszę po kolei jak naklejać te naklejki. Jeśli popełniłem błąd to się do tego przyznam i przeproszę producenta naklejek :)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Antystatyczny, wystarczyło popatrzeć wcześniej i zapytać sie dowiedzieć .... a nie odrrazu obrażać ludzi ja sam mam zamiar od wewnątrz nakleić litery i dopiero przyciemnić.. ale nie wiem jeszcze jakiej grubości jest folia .. (od zew nie chce naklejać bo mam wycieraczke) ..
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

jak naklejac?? z moze popatrzysz z laski swojej na strone klubowa do technicznego.... czy to za trudne...

jak to takie proste zrobic takie naklejki w lustrzanym odbiciu to zrob sobie - po co kupujesz... jakbys byl troche dluzej na forum to wiedizalbys, ze kiedys ustalilismy w glosowaniu czy naklejki maja byc od zewnatrz czy od wewnatrz... zdecydowana wiekszosc wybrala zewnetrzne wykonane tak ze wycieraczka ich nie dosiegnie... dla kilku osob chetnych byly zrobione wewnetrzne... nawet byly 2 kolory... druga tura naklejek to juz nowy adres klubowy i wieksza czcionka i byla zrobiona tak jak wiekszosc pierwszej tury - czyli srebrne od zewnatrz...

co do przyciemnianych szyb - masz racje - wydaje ci sie.... nie ma to jak biale krechy wkolo liter tam gdize na zalamaniu pod folia jes powietrze... poezja...

no to co - raz piszesz ze zleza po zimie, teraz ze beda ok.... to zdecyduj sie... ja np mialem przyklejony czarny pasek na przedniej szybie od zewnatrz i wycieraczka po nim latala i jakos poza sladem widocznym pod swiatlo nic sie nie dzialo.... ale wiem - tobie sie wydaje ze zlezie :lol:

skoro idiota to nie jest obrazliwe slowo to moge tak do ciebie mowic??

trzeba bylo pytac przed zakupem cyz sa zewnetrzne czy wewnetrzne a nie kupowac a potem sie rzucac... bo nie sa takie jak sobie wymarzyles...
Antystatyczny

Post autor: Antystatyczny »

Długo nad tym myślałeś ?:) Naklejki z reguły nakleja się od wewnątrz choćby z tego wzglęby, by byle dzieciak nie przyszedł i oderwał pazurem. W Temacie KLUBOWE NAKLEJKI nie ma żadnej dyskusji na temat wykonania od wewnątrz, czy też od zewnątrz. Do technicznego za moment zajrzę( bom na tyle idiota, że mi do głowy nie przyszło, że do naklejania naklejek musi być ekstra instrukcja :P)

Pozdrawiam :)

EDIT: WSMPW, folia jest dosć gruba...tak na oko jakieś 0,2 mm i jeśli chcesz kleić na to ciemną folię to patrz post Lodoo :D
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

dla niektorych jak widac potrzeba :lol:
nie ma bo to oczywiste - 99% naklejek jest zewnetrznch...
ja kci zerwa to sobie zrobisz wewnetrzne.... przeciez to zade problem...
Antystatyczny

Post autor: Antystatyczny »

Lodoo, jak mi jakiś dzieciak rozwali to podjadę na Kruszcową w Bytomiu. Tam facet robi reklamy z folii( i nie tylko) . Wzór będzie, porównam jakość materiału i łatwość naklejenia. Aaaa...no i cenę tez porównam :D. Naklejki są ładne, świetnie pasują do koloru mego autka, ale aż mi piana na pysk wyszła jak mi literki odpadały :D Miały zostawać na przezroczystej folii, a zostawały na białej...tragedia. Najbardziej podobają mi sie te boczne( memu ojcu również). Co do tych 99% naklejanych od zewnątrz coś jest lekko nie halo, bo oglądam rózne samochodziki z klubowymi naklejkami na szybach i nie trafiłem na zewnętrzne naklejenie. Być może to kazało mi myśleć, iż te kupione przeze mnie są również wewnętrzne.


PS. wpisałem w szukaczu "naklejanie naklejek" oraz "klejenie naklejek" i nic z działu technicznego mi nie wyskoczyło :D. Choroba się u mnie nasila..... :D
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a czy ja pisalem o forum czy moze o stronie klubowej??
http://www.renault5.pl/technika.html
Antystatyczny

Post autor: Antystatyczny »

o stronie...<wstyd> ...już tam zaglądam, dzięki.
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

ja jakoś nie maiłem problemu moje naklejeczki wylądowałyu w 20 minut na autku, dokładnie 4 sztuki. a co do terminologi to idiota to też oktreślenie pogardliwe według słowinka ;-)
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

tel. 694-451-356
Obrazek
lukasz0312

Post autor: lukasz0312 »

Mozna zmówic naklejki???Pozdrawiam!!!
gufner

Post autor: gufner »

Siemka. Jasne ze mozna. Moge ci do Leczycy podrzucic. Dam ci znak kiedy bede jechal. Daj jakis telefon do siebie to sie zgadamy :D
lukasz0312

Post autor: lukasz0312 »

Jasne wysle ci num na Pw.pozdro!!!
ODPOWIEDZ