Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

amatorskie rajdy

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

prawy przycisk myszki i masz wytnij kopiuj wklej!! proste!!!
a to chyba ten film!!


http://www.youtube.com/watch?v=0k65N00x4-I

kierowca jeżdżący bez pardonu!!
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Uciekając przed pierwszym śniegiem tej zimy zrobiliśmy z kolegami prywatne zakończenie sezonu rajdowego.Upaliliśmy ponad 300 km najbardziej znanymi odcinkami Elmotu między innymi Rościszów-Walim (kręciliśmy pirueta na górnej patelni na kostce,bo ślisko było jak pies),Zagórze Śl.-Dziećmorowice,Jedlina-Olszyniec,Ńiedżwiedzice-Zagórze Śl.,Michałkowa-Rościszów.Dla kibiców rajdów samochodowych których na naszym forum nie brakuje nie muszę tłumaczyć jaki to miód na serce pocisnąć tymi trasami a dla mnie kuracja mocno odmładzająca.Po drodze zrobiliśmy sobie przerwę na zapalenie zniczy i krótką modlitwę pod tablicą upamiętniającą naszych nieodżałowanych mistrzów kierownicy.
Obrazek
Obrazek
carmaker

Post autor: carmaker »

bardzo fajna inicjatywa dołączam dla Janusza i Mariana [*]
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

[*] Świetni kierowcy!!
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Ja zaczynając jazdę R5 pojechałem tydz po rajdzie elmot. Odwiedzenie miejsca pamiętnego

dla wszystkich fanów rajdów samochodowych miejsca pozwala zrozumieć dopiero

zagrożenie. Spojrzenie za zakręt dało mi dużo pokory w jeździe.

Możemy mówić o niesprawiedliwości oraz o nieporozumieniu.

Ale takie jest życie a nasze warunki nie pomagały temu, aby wyjść cało z owinięcia o drzewo.

Moja świeczka też tam stoi gdzie powinna.

Moje małe marzenie puszczenie rajdu w górę do Złotego Stoku. Oczywiście w zimę.

Ach to mnie ogarnęła chęć by prószyło już z nieba białe szaleństwo a nie jakiś deszcz.

:P
Awatar użytkownika
M_Motorsport
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 16:13
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: M_Motorsport »

Widze ze temat zamarl juz dawno.... czy nikt nie uprawia tego wspanialego sportu...?? Od tego sie zaczelo, dzieki temu macie teraz gtt/gte.
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Pogadaj z qbica1988. On się bawi :)
Awatar użytkownika
M_Motorsport
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 16:13
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: M_Motorsport »

oki pogadam a moze on cos na pisze w tym temacie... trzeba go rozwinac...

http://www.youtube.com/watch?v=Em6R4spZL1Y

Jeden z fimow po ktorym ciary ida... moj koleszka jako pilot jechal lukasz szczepanski (szczepan)

http://www.youtube.com/watch?v=Em6R4spZL1Y

Wedlog mnie oszukali przeznaczenie


A ponizej link, nikt nie powie ze gosciu nie potrafi jezdzic :P

http://www.youtube.com/watch?v=lRF_thVBpUc

Jean Ragnotti
Xixero
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2012, 19:28
Lokalizacja: moñki

Post autor: Xixero »

szkoda reni na takie zabawy
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 167
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

Odgrzewam starocia! Mam nadzieję że bardzo mocno mnie za to nie zjedziecie ;-)

My zaczęliśmy się bawić w KJSy jakoś w 2013-2014r później płynnie przeszło to w amatorskie rajdy
dokładnie 2 lata temu mieliśmy "przygodę" i od tego czasu składam nowe auto, 19.10.2019 powracamy do zabawy na amatorskim rajdzie o nazwie "Darvit Walimska Jesień" :)
Auto do ścigania jak dla mnie musi być tanie w naprawach, dla tego nie zdecydowałem się na zrobienie rajdówki z piątala chociaż taki był pomysł i moze kiedyś na starość kto wie ;-)

oto gdzie już startowaliśmy, bardzo fajna stronka polecam jak ktoś startował kiedyś w jakimś KJSie to może się tam znajdzie ja byłem ździwiony że jesteśmy :D https://www.ewrc-results.com/profile/11 ... l-nikscin/
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

auto do ścigania nie może być tanie....chyba że to "wrak race",porządnie zrobiona rajdówka kosztuje,a tym bardziej jej eksploatacja,porządne amortyzatory choćby wziąć pod uwagę to koszt koło 2000tyś i w górę,a gdzie reszta zawieszenia?nie mówiąc już o innych częściach......
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 167
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

Bilsteiny B6 miałem już w "pakiecie" ale za 750zł można (przynajmniej 3 lata temu można było) kupić nowe z zerkopolu, przystosowane do rajdów, tylna belka kompletna kosztowała mnie 1tys zł + amorki TA-technics (tanie pseudo sportowe) jak auto było za bardzo obniżone to było kiepsko, wszystkie amorki zaczęły pracować prawidłowo dopiero gdy podniosłem zawieszenie.
Jednak jeżeli chcesz się ścigać w niskich klasach i pojemnościach to za 10tys spokojnie można złożyć bezpieczna i całkiem fajną rajdówkę, oczywiście nie licząć czasu w to włożonego ;-)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Mało kto wie ale nasza Lineczka też uległa adrenalinie i zapachu palonej gumy nie tylko raz w roku na zlocie ale systematycznie :). Wraz z bratem tworzą świetny duet i podbijają poprzeczkę coraz to wyżej.
Mam nadzieje, że Linka napisze coś więcej co gdzie jak i dlaczego oraz jakie już ma osiągnięcia :)

Obrazek
ODPOWIEDZ