Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

amatorskie rajdy

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

misiek

amatorskie rajdy

Post autor: misiek »

czy ktos w ogole sie w to bawi bo ja uwarzam to za swietna zabawe wiadomo auto dostaje lanie ale czesci nie sa drogie i naprawia sie na bierzaco ostatnio startowalem renia i pokazala swe pazurki bo zajeleismy 1 i 2 miesce z racji startu 2 kierowcow i bardziej mi sie to podoba jak street racing
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

kusi mnie to ale szkoda mi autka :-( jesli juz bym sie w to bawil to na rownych drogach :-D i najpierw kubly + klatka....

namiastka sa jakies sprawnosciowki na zlotach - jak narazie mam 2 starty za soba (miedzianka i tuningowisko) ale jak skoncze autko to bede chcial startowac na wszystkich o jakich sie dowiem :-D

plusem jest to ze sa krotkie i przewaznie na jakichs rownych placach gdize auto tak nie cierpi...
misiek

Post autor: misiek »

powiem ci ze oderwalem renie od ziemi po poligonie zasuwalem 80 km/h i jedyne co sie stalo to dobilem dobite poduszki makpersona koszt 1 szt 5 zl dla mnie
Rosic

Post autor: Rosic »

Mi zawsze bylo szkoda auta na takie zabawy. Moze kiedys jak bede mial, wiecej kasy na niepotrzenie spowodowane straty :D
misiek

Post autor: misiek »

taz tak mowilem do puki nie sprubowalem skrzynia jb5 jest do tego stworzona max 2 bieg trzymac do 120 ale na technicznych rajdach to czesto sie nawet 1 bieg wrzuca i nie powiem mocniejsze auta nie dawaly rady no i zawias musi byc na glebie to auto bylo przyklejone z poczatku balem sie dziur a puzniej to nad nimi fruwalem ;)
qcnka

Post autor: qcnka »

Mój Artur ma bzika na tym punkcie!!! I szczerze mówiąc troszke sie to na mnie przeniosło :-) jestemy na bierzaco ze wszystkimi przejazdami WRC i jesli wszystko pojdzie po naszej mysli to może we wrzesniu cos zadziałamy :-P
misiek

Post autor: misiek »

no i pozytywnie ;) choc bardziej mnie interesuje klasa kjs niz wrc wiadomo inna klasa aut
qcnka

Post autor: qcnka »

wrc jest nie na polska kieszeń, no chyba, ze cudem zauważa cie jakis sponsor ;-)
jesli nam sie cokolwiek uda to bedzie tylko kjs :-)
a poza tym świetna zabawa a na rajdach mozna spotkac wielu naprawde fantastycznych ludzi :-P
misiek

Post autor: misiek »

dokladnie tak jak mowisz ;)
kucu

Post autor: kucu »

Noooo w koncu!
Widze ze ktos ma podobne zajawki :)
Tak jak mowilo moje Kochanie narazie jest stagnacja, ale......
Myslimy nad czyms, a co to bedzie to sie okaze.
Ogolnie zajawke mam juz dobrych kilka lat, ale teraz dopiero nabiera to jakis ksztaltow.
Beda to pewnie jakies sprinty, popularki itp...
A autko zrobione typowo pod, nie chce isc na kompromisy :)
Co z tego wyjdzie i kiedy to napewno pochwalimy sie na forum!
Dziekuje Ci Kochanie za pomoc w rozwiajniu mojej chorej pasji! :*

ps. Mamy kolege tez ktory startuje w tym wszystkim i daje rade, moze ktos kuma - smiga w Citroenie Saxo VTS:) Kto to taki to zgadujecie ;)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

amatorskie rajdy są fajne, ale ja wolę jednak terenowe
jeżdżę sobie jak mam czas po okolicznych lasach, górkach i kamieniołomach :)
wencik

Post autor: wencik »

Sweeper pisze:erenowe
jeżdżę sobie jak mam czas po okolicznych lasach, górkach i kamieniołomach
jakim samochodem?
Sweeper

Post autor: Sweeper »

kiedyś było to Suzuki Samurai (specjalnie zbudowane pod rajdy - wzmocniona rama, podniesiony zawias, wyciągarka i 16" koła) a teraz Honda Rancher - dokładnie ten model: honda
wencik

Post autor: wencik »

Nie no takim czymś to można pośmigać ;) bo wiesz, piszesz że lasy, kamieniołomy, a samochód thalia :P


Ile taka Honda spala w jeździe leśnej?Po takich wertepach itp
Sweeper

Post autor: Sweeper »

wencik pisze:Ile taka Honda spala w jeździe leśnej?Po takich wertepach itp
to bardzo zależy od stylu jazdy - bardzo, bardzo, bardzo ;)
Honda jest w pełni "regulowana" a to powoduje, że mało doświadczony użytkownik potrafi zrobić nawet 15l/100km
ja trzymam ok 6-7 w lekkim terenie i do 10 litrów przy włączonym tiptronicu i zblokowanym napędzie na 4 koła
ODPOWIEDZ