Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

amatorskie rajdy

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

wencik

Post autor: wencik »

Hehhee to jak moja 1.6 zimą pali :P
clio-energy

Post autor: clio-energy »

nie ma piękniejszego sportu od rajdów samochodowych (zreszta mój avatar mowi sam za siebie, czlowiek po lewej to wg mnie najlepszy kierowca ośki i wzor do naśladowania) kiedys gonilem po kjs'ach maluchem teraz chciałbym piatka, pozyjemy zobaczymy :)
Qucor

Post autor: Qucor »

Sweeper pisze:amatorskie rajdy są fajne, ale ja wolę jednak terenowe
jeżdżę sobie jak mam czas po okolicznych lasach, górkach i kamieniołomach :)
Jak chcesz poszaleć Sweeper to zapraszam do mnie :mrgreen:

Z lewej góra z prawej góra możesz szaleć ile zapragniesz :mrgreen:
Yakkul

Post autor: Yakkul »

clio-energy pisze:nie ma piękniejszego sportu od rajdów samochodowych (zreszta mój avatar mowi sam za siebie, czlowiek po lewej to wg mnie najlepszy kierowca ośki i wzor do naśladowania) kiedys gonilem po kjs'ach maluchem teraz chciałbym piatka, pozyjemy zobaczymy :)
Zgadzam się jedyne co potrzeba to umiejętności zapał no i kasiorka ! jak to będzie to i odpowiednie auto się znajdzie. Z chęcią bym pośmigał jedyne co mnie dzieli z rzeczywistością to Colin McRae Rally :lol:
makhi

Post autor: makhi »

kjs są na wypasie, mnie narazie szkoda autka.Jesli chodzi o rajdy przeprawowe i cały off road to też bardzo to lubie i miałem nawet przyjemność współorganizować kilka takich imprezek.
GTT

Post autor: GTT »

Ja raz spróbowałem jako kierowca i zająłem 15 miejsce na 45 załóg w generalce a klasie 7 na chyba 16 lub 17 załóg już nie pamiętam ale byłem z autami do 2000cm/3 a ostatnio przed wyjazdem zrobiłem clio do rajdów ale już jako pilot tak zostało postanowione bo nie chcę auta katować na kjs-ach a to nasza rajdówka.
Obrazek

Obrazek

A tak pozatymto fajna zabawa i duża adrenalina odcięcie od wszytkiego tzn tylko nie od pilota. Polecam każdemu ale nie renóką bo szkoda lepiej kupić fiata 126p(KOCIOŁKA) i włozyć ze 1500 zł klata kubły zawieszenie trochę silnik i się bawić a ta zabawa dużo umiejętności daje odruchy w niekontrolowanych poślizgach itd...

A to fotki jak jechałem moją Piąteczką

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po powrocie do polski zajmuje się rajdamiale jako pilot w Clio bo Renie od Maolata to zostawiam w kompletnej serii tylko całą odremontuje i bedzie na niedziele do koścoiła :)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Jak by nie było Clio to następca r5-tki ;-) super sprawa podoba mi się rajdóweczka. Owocnej pracy życzę :mrgreen:
żuwik

Post autor: żuwik »

A ja może jestem krzywy 8) ale zawsze od latania bokiem wolałem jazdę techniczną, czyli szeroki asfalt i techniczne zakręty ;) Zamiast oglądać WRC oglądałem WTCC i takie tam. Może to dlatego że w Bielsku powstały takie auta jak Porsche GT3 Macieja Stańco i Leon Super Copa Roberta Kisiela, oraz parę samochodów VW Polo Cup :roll: A tak serio lubię techniczną jazdę i jej aspekty, szukanie idealnej linii, gładki przyczepny asfalt, jest to inny świat. W rajdach szuka się przyczepności, w torówkach jest jej pod dostatkiem, kwestia dobrego jej wykorzystania.

Gorzej że nie ma takich wyścigów w wydaniu amatorskim, ale jest w okolicy jeden asfaltowy kjs, planuję brać udział 8)
GTT

Post autor: GTT »

No dzięki Yakkul teraz clio czeka zmiana silnika zawieszenia i chamulców od Clio s16 oraz budowa klatki. No potrwa to troszkę ale będzie napewno efekt. Silnik już jest ale brakuje zawiasu kołyski bo się skrzywiła o studzienkę oraz belka tylna bo jest w rozsypce co się okazało. Żuwik no wtcc są fajne sam zawsze oglądałem a najbardziej angielską serie bo często zmiany pogody były i wtedu się działo......... A jak się podoba kolorek prawie jak Williams kosztował chyba ze 400 zł na całe auto + środek komora itd...
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Szkoda ze dopiero teraz zobaczylam ten temat, ale fajnie ze ktos sie interesuje :)
Ja od kilku lat biernie biore udzial w wiekszosci imprez ktore odbywaja sie na miedziance (jestem sedzia), renowka czasem bywalam na treningach kieleckiego kola scyzzor, ale niestety nie dane mi bylo nia wystartowac w zadnym SuperOesie :( Ale sprawe chce nadrobic i miedzy innymi dlatego szukam kolejnej 5 ;)
clio-energy pisze:kiedys gonilem po kjs'ach maluchem teraz chciałbym piatka, pozyjemy zobaczymy :)
Zapraszam do kielc ;) najblizszy kjs w listopadzie, a z krakowa mocna dosc ekipa przyjezdza na zawody z tego co kojarze :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ee -a w Tychach?
przecież byłaś pilotem...
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Aaa, no raz mi sie zdarzylo, ale nie wspominalam, bo zdecydowanie lepiej czuje sie na lewym fotelu, niz jako pilot...;)
GTT

Post autor: GTT »

o widzę żę jest w naszym gronie kobieta rajdowiec to bardzo miłe mało jeździ w rajdach a nawet w amatorskich
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 358
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

prawdziwe starty to sie zaczna dopiero jak renia bedzie ;)
GTT

Post autor: GTT »

no tak renia to pocieszne autko, które się nadaje na rajdy i ma długą historie rajdową
ODPOWIEDZ