Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

amatorskie rajdy

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

i przyszly sezon znow pod znakiem zapytania, remont toru zaplanowany nia niewiadomo-kiedy-dokladnie-robotnicy-wejda sprawia ze czesc imprez sie nie odbedzie, a znajac moje szczescie nie zdaze auta zrobic do tego czasu :-/
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

08.12- Warszawska Barborka. wybiera sie ktos?? z kielc startuje dosc spora ekipa, trzeba jechac pokibicowac mkolegom ;)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

GTT pisze:o widzę żę jest w naszym gronie kobieta rajdowiec ...
i to bardzo miłe
mam kilka znajomych "kozaków" którzy przekonali się na wlasnej skórze że płeć piękna nie znaczy gorsza-wolniejsza, bo zostali w tyle :-P
GTT

Post autor: GTT »

A ja tak nie twierdzę wiele kobiet dobrze jeżdzi i nawet w sporcie np Karolina Czapka w wyścigach płaskich czy magdy dwie jeździły bardzo dobrze w rajdach ale słuch po nich zaginął kiedyś kuzaj jeździł z jedną z nich była jego pilotką. Sam osobiście mam koleżanke jeździ może daewoo nexią ale ma 2.0 i co tym robi lepiej nie pytać na trasie jak jechałem z nią w trase ona nexią a ja moim bmw e30 coupe 2.0 to nie powiem nie odeszłem jej na długo ani razu
makhi

Post autor: makhi »

Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

no fajnie...
tydzień temu kupiłem 5. i planuję śmigać po kjs rejonu podbeskidzia
jak narazie to mam chętnego na prawy fotel... a gdyby się coś zmieniło to widzę że nie miałbym problemu ze znalezieniem pilota ;-)
do kjs wystarczą dobry silnik zawias kubły i pasy... a i płyta pod silnik... klatki itp są zbędne
pierwszy start przy dobrch wiatrach 29 czerwca w andrychowie. planuje ktoś udział?
clio-energy

Post autor: clio-energy »

z własnego doswiadczenia ci powiem ze do KJS jest potrzebne niezawodne auto, reszta to pierdoły, które ci działają na psychikę (co nie zmienia faktu że fajnie jechac w kuble zapiety szelką)
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

niezawodne... podstawa! ale jak wiesz nie da rady przewidzieć wszystkiego.
startowałem w sezonie 2005 maluszkiem po PPZM...
urwałem rozrusznik
kiedyś zerwałem ręczny (linka)
na żywieckim wywaliło mi szpilki z bloku i spaliłem strumienice ;-)
...a nigdy nawet nie dotknąłem zabieraków, co było dla mnie :shock:
kubełki może i na psychike działają ale bardziej na dobre trzymanie przy nawrotkach ;-)
pozdroofki...
Dłoogi
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

Teraz takie fotki to tylko w tym temacie...
ObrazekObrazek
14 w generalce na 110 załóg i 2 w klasie
rocker

Post autor: rocker »

Gratulować, gatulować :-)
Żebym tak jeszcze potrafił jeździć...
tomszop

Post autor: tomszop »

kolege wczoraj chyba ustrzelilem na jednej fotce ;) http://picasaweb.google.pl/tomszop/AZT# ... 0189328994
i rowniez gratuluje
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

a ciebie uchwycił corey :mrgreen:
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

a propos chciałbym w tym roku pierwszy raz w życiu sprawdzić się na KJS jakie wymagania muszę spełnić aby móc wystartować ? czy takie konkursy są w pobliżu 3-miasta?
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Dłoogi

Post autor: Dłoogi »

legalne auto, opłacone wpisowe...
Awatar użytkownika
janas
Posty: 38
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:58
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: janas »

Dodam jeszcze: kask, no i pilota jakiegoś trzeba zwerbować :-)
Informacji o imprezach szukaj chyba najlepiej na stronie lokalnych automobilklubów.
ODPOWIEDZ