Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

I TAK TO SIE ZACZĘŁO - POWSTANIE R5 PO 85R

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

makhi

Post autor: makhi »

Kinga,
widziałem niedawno program o mexio city i mowili o fabryce garbusow
Rosic

Post autor: Rosic »

Może był nieaktualny, bo ja też słyszałem, że już definitywnie skończyli. Za to Glofa I można kupić nowego bez problemu.
GTT

Post autor: GTT »

Może ktoś w meksyku odpali produkcje reni :)
Sensekhmet

Post autor: Sensekhmet »

Hm, tak patrzę... czyżby cały bok razem z progiem był tłoczony z jednego arkusza blachy? Nawet nie widzę, żeby próg był dzielony w połowie. :?:
arex2006

Post autor: arex2006 »

gdzieś coś kiedyś mi sie obiło o uszy że renie robili do 96 roku. Prawda to ?
Rosic

Post autor: Rosic »

Tak. Ostatnia była wersja ByeBye w grudniu 1996:
http://thesupercinq.free.fr/ByeBye.htm
arex2006

Post autor: arex2006 »

nigdy przenigdy w żadnym ogłoszeniu nie widziałem młodszej niż '92 . Pewnie robili ich juz bardzo mało ze względu na Clio. Co do wersji z klimatyzacja to nosiła ona nazwę tropic :)
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Jak Byś Chciał kupić coś młodszego poszukaj na Ebay.fe.Kiedyś przeglądałem oo juz dawno i trafiłem na campusa z roku 96r.
supermonster

Post autor: supermonster »

chyba ebay.fr ?
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Sorry za pomyłkę. :oops:
kuba

Post autor: kuba »

Ja mam campusa z 1995 roku
Sensekhmet

Post autor: Sensekhmet »

Lucky bastard :evil: :mrgreen:
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Mi osobiście z galerii najbardziej podoba się:

Obrazek
Obrazek
i tak żeby było jak w orginale bez żadnych przeróbek i patentów :mrgreen:

i

Obrazek
Obrazek

Przeglądając dalej, co się okazało, że mam identyczne fele jak w Roxane, deska - zegary była identyczna plastiki, jeszcze kilka innych modeli miało takie felgi

Obrazek
graczu

Post autor: graczu »

Obrazek

ciekawe czy jak sie wchodzilo do salonu i mowilo "poprosze r5" to ona wlasnie tak wygladala... ahhh jaki piekny stan :)

znalezione przez przypadek :)
Arti

Post autor: Arti »

piękna nówencja :-P
ODPOWIEDZ