Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

nowy rodzaj drzwi... masakra <woooow>

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

nowy rodzaj drzwi... masakra <woooow>

Post autor: lodoo »

http://www.break.com/index/the-invisible-door.html


i co wy na to??

ja nie mam pytan...
qcnka

Post autor: qcnka »

:shock: aaaaaha
ja również nie mam pytań :!:
gufner

Post autor: gufner »

A ja, pytan nie mam, w przeciwienstwie do was :-D Masakra :-)
Mariusz

Post autor: Mariusz »

YYYYYYYYYYYYYYYY O rzesz...... :shock:
Kinga

Post autor: Kinga »

Paskudne, ordynarne, pokraczne, nowe, amerykańskie auto z poobijanymi drzwiami. :roll:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

ulala - pojechala - to moej drzwi tez ci sie nie spodobaja :-D
Kinga

Post autor: Kinga »

Jedyne poobijane drzwi, które lubie, to moje własne :mrgreen:
I lubię, kiedy auto jest otwierane klasycznie (ewentualnie suicide doors :-) ) żadnych lambo srambo :roll:

a to auto jest ciekawe, ale nie podoba mi się to zupełnie... :-)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

hyhy no wlasnie :-D lambo srambo :-D
gufner

Post autor: gufner »

Hehe a Lodoo wlasnie lambo zaklada :-) Kinga nie dostanie schaba na Miedzianej hihi :-D
Kinga

Post autor: Kinga »

Jak coś mi się u kogoś nie podoba, to to piszę (to działa w obie strony :) )
Potrafię docenić wkład pracy w jakieś przedsięwzięcie...natomiast czy uważam to za ładne, to rzecz gustu ;-)
Nigdy nie powiem, że badlook czy białe lampy czy spychacz na zderzaku, wielka lotka i obłe lusterka pasują do starego, klasycznego auta i nie każdy musi się ze mną zgodzić 8-)
Poza tym, gdyby wszystkie auta były piękne i podobały się każdemu...to wiałoby nudą i paradoksalnie nie byłoby niczego, co wychodziłoby przed szereg... :-D
graczu

Post autor: graczu »

interesujacy patent, ale tak patrzac od srodka to drzwi juz chyba nie maja wzmocnien i w razie wypadku niestety moze byc malo wesolo
karkosz

Post autor: karkosz »

dobre dla inwalidy,serialnie tam to rozwiazanie zdaloby egzamin.
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nie bedize schaba... oj nie :-D
hehe
kuba

Post autor: kuba »

Patent super ale jak to sie spinkoli to ani nie zamkniesz ani nie otworzysz auta ale prezentyje sie bomba!!!!
potworzyca

Post autor: potworzyca »

Mnie się podoba, a skoro jest w takim sportowym autku, myślę, że zadbali o bezpieczeństwo..
ODPOWIEDZ