Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Auto Tuning Show 2007 Słupsk (Redzikowo Lotnisko)

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Łosiu R5

Auto Tuning Show 2007 Słupsk (Redzikowo Lotnisko)

Post autor: Łosiu R5 »

Oto pare fotek z imprezy

http://furious.pl/galeria/ats2007/fig/


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kinga

Post autor: Kinga »

Piękna jest ta ascona Peva :-D i trabi :-D
Ale malczar ubawił mnie do łez :mrgreen: chociaż ma dobre szpulki :shock:
btw, na Strażackiej są do wyjęcia 4 przepiękne, oldschoolowe 12...Jak się dowiem od czego (nie pamiętam :oops: ) to napiszę :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

maluszek ma silnik ponad 300 koni ;] zbudowal go ojciec - dokonczyl, zaczal go budowac syn, ale zginal w wypadku...

tak czytalem pare lat temu na jakiejs stronce

trabi i ascona wymiataja :-)
cichy

Post autor: cichy »

Lodoo pisze:maluszek ma silnik ponad 300 koni ;] zbudowal go ojciec - dokonczyl, zaczal go budowac syn, ale zginal w wypadku...
...no tak, jak dobrze pamiętam podkrecony silnik z corrado
Mariusz

Post autor: Mariusz »

A ten poldek jeszcze jeździ?? Z niebieską szachownicą na klapie. Te dwie fotki przed fotą klapy, to też jego. Biturbo + NOS własnej roboty. Silnik o ile pamiętam od Forda 2.9 V6 jakiegoś starego. Około dwa lata temu w rynku z właścicielem gadałem i do tej pory nie widziałem. Mam nadzieję, że hamulce jakieś lepsze założył, bo na poldowskich jeździł :shock: Ale to idzie.......
Jak dla mnie to starszy Lodoo. :mrgreen: Facio wszystko robił sam w garażu. NOS'a też. Jak oglądałem to oczy :shock: :shock: :shock:
supermonster

Post autor: supermonster »

Mój ranking:

1. Ascona
2. Trabi
3. BMW 5 (białe)

reszta o kant dupy roztrzaskać... Szczególnie tą maksymalnie zje.... Imprezę.
qcnka

Post autor: qcnka »

supermonster pisze:reszta o kant dupy roztrzaskać... Szczególnie tą maksymalnie zje.... Imprezę.
jak dla mnie ta Subarka na ostatnim zdjęciu jest turbo zaje...
aż ślinka cieknie :mrgreen:
supermonster

Post autor: supermonster »

no co Ty??!! Chyba oszalałaś?? Gdzie subaru i blingowe, chromowe koła!!!! Porażka! Siatex w niezliczonej liszbie wlotów na masce, kupa naklejek i cztery rury wydechowe??? No prosze Cię, qcynka!

A te lusterka boczne widzisz?? I alu folię na klamkach i baku?? Rzeczywiście ślinka cieknie.... jak przed żyganiem!!!

Chcesz zobaczyć ładną imprezę? Prosze:

Obrazek
qcnka

Post autor: qcnka »

supermonster pisze:no co Ty??!! Chyba oszalałaś?? Gdzie subaru i blingowe, chromowe koła!!!! Porażka! Siatex w niezliczonej liszbie wlotów na masce, kupa naklejek i cztery rury wydechowe??? No prosze Cię, qcynka!

A te lusterka boczne widzisz?? I alu folię na klamkach i baku?? Rzeczywiście ślinka cieknie.... jak przed żyganiem!!!

Chcesz zobaczyć ładną imprezę? Prosze:

Obrazek
Faktycznie ta na załączonym przez Ciebie zdjęciu jest bardzo ładna ale w Polsce taki okaz można spotkać baaaaaardzo sporadycznie (o ile w ogóle można).
Owszem, zgadzam się że Impreza na tym ostatnim zdjęciu nie ma wszystkiego cacy bo faktycznie lusterka i fele są zaj... słabe ale to nie znaczy ze od razu całe auto trzeba objechać!!! jakby mi ktoś taka Subarkę podarował to wziełabym ją z pocałowaniem reki razem z tymi wszystkimi "tjunigowymi bajerami". Wiele da się zniwelować.
Więc pewnie ku Twemu zdziwieniu ja nie oszalałam, wyrażam tylko swoja opinię i wcale nie musisz jej w tak mało taktowny sposób negować ;-) Są gusta i guściki...
Łosiu R5

Post autor: Łosiu R5 »

Popieram to była jego wizja zrobienia tego auta wtopił w te auto 60000zł. na tuning
supermonster

Post autor: supermonster »

Wybitnie okropna wizja! 60000?? Daj boże że część tej sumy jest pod maską, w hamulcach i zawieszeniu...

Ten tuning to wieś najgorszej kategorii dla mnie - powinien zostawić serię z wyglądu i wszystką kasę władować w performance.
Łosiu R5

Post autor: Łosiu R5 »

Mam pytanie, bo czegoś nie rozumiem u pewnych ludzi czy każdy samochód ma być seryjny i nie można go tuningowac, kto tak postanowił??
supermonster

Post autor: supermonster »

a kto powiedział że ma zostać seryjny i nie można tuningować?? Trzeba to tylko robić chociaż z minimalnym poczuciem smaku! Jeśli chodzi Ci w tym przypadku o mnie to chyba napisałem wyżej swój ranking - czyli chyba potrafię docenić dobrze zmodyfikowane auto (stylistycznie i mechanicznie) według własnych upodobań. A Impreza mi w ogóle nie podchodzi więc daruj sobie takie "przypuszczające posty" :-/
cichy

Post autor: cichy »

Święta prawda Supermonster!!!!
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

ta imprezka jest zwiesniaczona na maxa nie ma tutaj fotki tylu ktory tez jest zwiesniaczony :)

sa poprostu auta do ktorych nie da sie napchac kilgoramow plastiku
ODPOWIEDZ