Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

MIEDZIANA GÓRA 2007 - PO ZLOCIE

Moderator: Moderatorzy

Mamooth

Post autor: Mamooth »

ehhhh ta Linka...<buja w obłokach> :mrgreen:
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Tak i znowu wszystko co zle to ja....:(


Ma ktos jeszcze jakies zdjecia??
el_palindo

Post autor: el_palindo »

Linka^ pisze:Tak i znowu wszystko co zle to ja....:(
ojej :mrgreen:

pogłaskać po główce ?? :mrgreen:
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

linka za rok to sie beda bic o ciebie z tego co widze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na miecze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

potworzyca - pogoda dopisala ale tylko 1 dzien... pierwszy dzien byl beeee :-(

wrzucac foteczki!!!!
gufner

Post autor: gufner »

Lodoo - nie moge ci wyslac fotek, masz ograniczona wielkosc wiadomosci. W domu jak bede podziele to na kilka wiadomosci i wysle, kolo 22 jakos :-) dopiero.
graczu

Post autor: graczu »

gufi ja wrzuce do siebie na serwer (polecam total commandera)

ip 217.113.239.254
login graczu
haslo graczu

filmiki i fotki od gufnera
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

super :-)

a wiadomosci mam max 200mb chyba.... ale na ftp najlepiej :-)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

graczu pisze:gufi ja wrzuce do siebie na serwer (polecam total commandera)

ip 217.113.239.254
login graczu
haslo graczu

filmiki i fotki od gufnera
jak masz fTP to może udostępnisz do celów klubowych ?? ??
mój niestety umarł...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Lodoo pisze:linka za rok to sie beda bic o ciebie z tego co widze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na miecze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a zwycięzca pojedynku bedzie miał przyjmeność bycia ciągniętym za R5 Kureckiego ;)
żuwik

Post autor: żuwik »

Moje zdjęcia:
http://picasaweb.google.com/zuwikr5/Miedzianka

Wrzuciłem wszystkie jak lecą, w tym seria z mojego przejazdu by balos :P

Jest i filmik o latawcu :P
graczu

Post autor: graczu »

Sweeper pisze:
graczu pisze:gufi ja wrzuce do siebie na serwer (polecam total commandera)

ip 217.113.239.254
login graczu
haslo graczu

filmiki i fotki od gufnera
jak masz fTP to może udostępnisz do celów klubowych ?? ??
mój niestety umarł...
nie ma sprawy :) ale bedzie dzialac tylko do piatku rano, pozniej wyjezdzam na 2-3 tygodnie i serwer bedzie offline - po powrocie znow moge postawic :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

ehh się rozmażyłem...
w przyszłym roku trzeba zacząć we czwartek ;)
kuba

Post autor: kuba »

Dziekówka wszystkim był to nasz pierwszy zlot ogólno polski było miodzio już nie możemy sie doczekac tego za rok bo wiemy ze bedzie jeszcze lepiej organizacja była super tor był super a atmosfera była na pełnym wypasie dziekujemy wszystkim za cały czas spędzony na najlepszym zlocie :-D :-D :-D
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Wielki dzięki za super zlot.Była to moja pierwsza Miedzianka i mam nadzieje nie ostatnia. :-)
Za rok kolejny zlot.Podziękowania dla Linki i Sweepera za organizacje,gadżety i wszystko co
przygotowaliście. :-D :-D :-D
Balos

Post autor: Balos »

No i w końcu ja jak zwykle spózniony :-P
Moja pierwsza Miedzianka i okazało się super, mimo tego że miałem chyba najbrzydszy samochód :-( . ale myśle że z biegiem czasu jakoś go dopracuje.

Dzięki wielkie dla organizatorów czyli Linki i Sweepera(następnym razem Sweeper musi wziąc jeszcze więcej plakatów che che), również dzięks dla Mamootha za miejscówe w namiocie.

Ogólnie rzecz biorąc mega wyjazd. Towarzystwo zajefajne, furka się jakoś spisała(z tego co na tabeli widziałem to chyba 7 albo 8 czas miałem), trochę nam dała się we znaki burza(ślady od gradu na dachu :-( ) i trochę gryzły mrówki ale jazda po torze przycmiła wszystkie niewygody. Zgodny jestem co do tego aby w przyszłym roku tor był troche dłużej.

Do Cze-wy zajechałem bez mniejszych problemów(do Szczekocin jechałem za Klockim i Lodoo), chociaż szczerze mówiąc to byłem tak zakręcony że jakby Policaje stały to mógłbym miec problemy :!:

A na koniec podtrzymuje opinie kolegów co do naszej miłej organizatorki Linki, fajniusia z niej kobitka ;-) , a koleżanka(też chyba Ewelinka) również niczego sobie.
Pozdrawiam obydwie i oczywiscie wszystkich Miedziankowiczów.
ODPOWIEDZ