Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

MIEDZIANA GÓRA 2007 - PO ZLOCIE

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mam zuwiku twoj przerjazd w calosci nagrany :-D nie chcesz DVD?? :-D
Kali___

Post autor: Kali___ »

Hehe kurtka to wisiała na tym tarasie gdzie pierwszej nocy siedzieliśmy :)
graczu

Post autor: graczu »

no wiem, a ja glupi przez caly zlot o niej nie pamietalem - pewnie sobie dyndala
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a co do toru.... mysle ze trzeba tak ustawic tor zeby faktycznie bylo bezkolizyjnie... kolejka poza torem i puszczac co chwile... i moze troszke krotsszy tor.... lepiej pojechac 4 razy krocej niz 2 razy dlugo :-)
i BEZWARUNKOWO w przejazdach na czas z nagrodami biora udzial tylko R5... inne jezdza ale nawet jak wygraja to pierwsze miejsce dostaje NAJSZYBSZE R5.... - troszke mi sie nie podobalo ze puchar za 1 miejsce na zlocie R5KP poszedl do CLIO... :-(
żuwik

Post autor: żuwik »

Lodoo pisze:i BEZWARUNKOWO w przejazdach na czas z nagrodami biora udzial tylko R5... inne jezdza ale nawet jak wygraja to pierwsze miejsce dostaje NAJSZYBSZE R5.... - troszke mi sie nie podobalo ze puchar za 1 miejsce na zlocie R5KP poszedl do CLIO... :-(
Nie żałuję nikomu, bo kolega z Clio dostarczył nam wielu uśmiechów :D niemniej fakt faktem był to zlot R5 ;)

Lodoo no ba że chcę, ale jestem na forum 1szy raz od poniedziałku i jeszcze nie posłałem piątaka ;)
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

Loodo dobrze mówi, na chyba każdych zawodach jak startuje ktoś spoza konkurencji to raczej dla sportu/zabawy tylko i pucharów nie dostaje (nie żebym mu żałował bo świetnie popierdzielał :) )
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no oczywiscie... zeby mnie ktos zle nie zrozumial - tak jak mowi karol...

przejazd byl swietny i gratuluje czasu ale to nie bylo R5.... i tylko o to chodzi :-)

mozna tez pomyslec za rok o jakiejs malej nagrodzei dla najlepszego przejazdu innym autkiem albo o kategoriach... np 1,1+1,4 i gte+gtt
chociaz przejazd zuwika pokazal ze nie wazne auto a kierowca :-)
supermonster

Post autor: supermonster »

zuwik już pokazał że umie jeździć na potwornym zlocie i wyścigach z GTE ;-) Ta jego Renia to taki Francuski odpowiednik Garbi superbryki chyba....
foggi

Post autor: foggi »

katowice dotarly w komplecie dzieki wszystkimza supe r zabawe, "tamtubylcom" za organizacje i towarzystwo.
żuwik

Post autor: żuwik »

Na tej próbie miałem nawet fory, bardzo zręcznościowa, a ja nie mam turbodziury :D Za to wszystkie GTE powinny się teraz potłumaczyć 8) heheheheeeeeee :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2007, 23:20 przez żuwik, łącznie zmieniany 1 raz.
supermonster

Post autor: supermonster »

w przyszłym roku jak wszystko dobrze się ułoży to może ja się bedę przed Tobą tłumaczył... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kniksc
Posty: 169
Rejestracja: 30 stycznia 2009, 18:33
Lokalizacja: £ozina (Wroc³aw)

Post autor: Kniksc »

no wielkie dzięki Lodoo!! ciekawe gdzie mnie upchniecie, pewnie do GTT bo mam na klapie literki TD :)
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Motyla noga zabawa była czadwa.
A co do clio to tez mam takie zdanie co lodoo
Po dojechaniu do domu o 2.00 nad ranem miałem jeszcze ochote troszke poszalec.
Ale mysle ze sąsiedzi ni bałdzo by chcieli słuchac mojego wydechu
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

kniksc pisze:no wielkie dzięki Lodoo!! ciekawe gdzie mnie upchniecie, pewnie do GTT bo mam na klapie literki TD :)
Ty to ty ale gdzie mnie by upchneli??
żuwik

Post autor: żuwik »

No jak to gdzie, 1.4 pełną gębą ;) Masz nieoficjalny tytuł najładniej "gadającej" Renówki na zlocie, nie wiem czy wszyscy się zgodzą ale wielu już się zgodziło ;)
ODPOWIEDZ