Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Aldonka-VW polo 92 1.0 Benzin pseudo kombi

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Aldonka-VW polo 92 1.0 Benzin pseudo kombi

Post autor: krulyk »

Za namową Wasq pokarzę autko mojej małżonki a teraz kilka info polo 92 Rok przyjechało ze szwablandii 3 lata temu było białe i skorodowane troszke, w polsce doczekało się wymiany zawieszenia 4 amorki bilstein gumki i inne pierdoły lakier ala subaru impreza odpowiednik w metaliku inspiracją była Wasq R5 felgi zamieniłem z bodzisem na głowicę
wymienione zostały boczki drzwi z wersji gt czarne ładne zegary z obrotkiem od gt i kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2007, 07:15 przez krulyk, łącznie zmieniany 1 raz.
qcnka

Post autor: qcnka »

Hehe ale dziwnie wyglada ten tył :-) niby kombi ale coś mu brakuje :-P Ale i tak bardzo ładne :-) Chyba pierwszy raz takie widze :-P Szwabskie gabloty najlepsze zaraz po R5 :mrgreen:
Kinga

Post autor: Kinga »

takim Polo w gnojowniku ładnych parę lat temu rekord na trasie Warszawa-Zamość 2 godz. 15 min.
(pobity później przez Ładę :lol: )
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nastepny szmelcwagen :-P
ale ladny :-) moze byc :-)
szkoda ze nie R5 :-(
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

haha mamy dwie r5 i szmelcwagena niezłe auto mało z nim problemów bo więcej stoi jak jeźdździ i dobrze to znosi moja jak ją zostawiłem na dwa tygodnie jak pojechaliśmy w podróż poślubną zrobiła mi niezłego psikusa na dzień dobry spadł przewód paliwowy parę litrów wylało się w garażu na podłogę 2 drążek zmiany biegów stał murem jeździć się nie dało przez miesiąć ale się rozruszał 3 zaczeła znowu cieknąć chłodnica a ta nic pyk i chodzi
Kinga

Post autor: Kinga »

no jak swoją pojeździłam więcej w poprzedni weekend to nawet się okazało po przegonieniu, że jakieś hamulce są, i że potrafi być szybsza :lol: one wybitnie nie lubią stać. A już na pewno nie moja :roll: pozwalam jej na małe psikusy, choć to całe stanie poza rogatkami Warszawy to tylko i wyłącznie dla jej dobra :mrgreen:
Adi

Post autor: Adi »

ładna poloweczka szkoda ze nie r 5 ale daje rade :-)
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

wiesz to autko mojej żony kupione zanim się jeszcze poznaliśmy za 150 euro i to był dobry zakup bo odpukać nie sprawia dużych problemów no i ma większy bagażnik (nie ma gazu tak jak moja co się czasami przydaje)
qcnka

Post autor: qcnka »

krulyk pisze:wiesz to autko mojej żony kupione zanim się jeszcze poznaliśmy za 150 euro
też bym się nie zastanawiała za taką cenę ;-)
supermonster

Post autor: supermonster »

Czasmi dobrze jest mieć drugie auto do jazdy w wypadkach gdy R5 trzeba dopieścić...

Spoczko furka ale osobiście niemce mi nie podchodzą...

Jaki silnik??
Mariusz

Post autor: Mariusz »

Braciak ma taką tylko, że Coupe 1.3 i też nie narzeka.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Ja mam taką 1.0 coupe, ale i tak wolałbym R5 ;)
kilimr5

Post autor: kilimr5 »

He he fajna polówka
2,5 roku mieliśmy taką tylko 89r 1,0 Coupe przed liftingiem na 40000 olej klocki i ani grama oleju
takie auta zbudowały mit ,że niemiec się nie psuje
trochę szkoda sprzedawać było za grosze
ale renault 5 jest znacznie przyjemniejsze i nowocześniejsze na tamte czasy a wygląd tego polo z okrągłymi lampami był fatalny jak cep... czy coś
Patron

Post autor: Patron »

pamietam, jeździłem polówka służbowo jak jeszcze pracowałem w okocimiu. samochód nie do zdarcia ale zawieszenie było zmieniane trzy razy w ciągu dwóch lat (wprawdzie jeżdziło nim kilka osób ale to chyba słaby punkt tego autka)
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

supermonster pisze:Czasmi dobrze jest mieć drugie auto do jazdy w wypadkach gdy R5 trzeba dopieścić...

Spoczko furka ale osobiście niemce mi nie podchodzą...

Jaki silnik??
jest w opisie tematu ale 1.0 strasznie to wolne ale mało pali, r5 jest fajniejsze ale nie opłaci mie się kupować lub robić drugiej r5 bo polo już jest dopieszczone i potrzebne są tylko drobne poprawki.
a tak jak małżonka musi sobie gdzieś śmignąć wsiada i jedzie a na codzień jeździmy GTE
i to auto ma jeszcze jeden plus kupiemie sportowego zawiasu białych kierunków nie stanowi żadnego problemu jest tego pełno a do r5 ze świecą szukać lub płacić straszne pieniądze i ściągać z GB
ODPOWIEDZ