Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Czarna lista użytkowników

Ogłoszenia typu Sprzedam.

Moderator: Moderatorzy

żuwik

Czarna lista użytkowników

Post autor: żuwik »

...:::V71:::...
Niepolecany przez: Yakkul

Adi
Niepolecany przez: el_palindo

Gucio_krk vel Bartek_R5
Niepolecany przez: Sweeper, -=wasq=-, żuwik, graczu, Qucor, renata
!!!Uznany za oszusta!!!

tomeczek
Niepolecany przez: skabol_87

Hormon
Niepolecany przez: Kabar

wesoł = Tomek24
Niepolecany przez: wszystkich ;)
(z dystansem: młody, okolice Kielc, mający r5, civica, ojca mechanika)

Sebasport
Niepolecany przez: -=WasQ=-

Grygori21
Niepolecany przez: Kabar, cyp

xxmizixx
Niepolecany przez: Janas, cyp

fanatyk
Niepolecany przez: eujot

Sharky
Niepolecany przez: egonn87
Ostatnio zmieniony 25 października 2010, 07:14 przez żuwik, łącznie zmieniany 19 razy.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

uwaga!
zachodzi uzasadnione podejrzenie, że Bartek_R5 to wpisany już tutaj Gucio
proszę użytkowników forum o zachowanie szczególnej ostrożności podczas finalizowania transakcji a osoby poszkodowane przez obu Panów proszę o kontakt na PW - istotne jest dla mnie czy dane osobowe (adres, nr konta) pokrywają się

konto Bartka_R5 zostaje zawieszone do czasu wyjaśnienia sprawy przez użytkownika
adres e-mail którego używa jest już nieaktualny (przychodzą do mnie zwroty na skrzynkę e-mail)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

to nie podejrzenie, a pewna informacja... rozmawialem z nim wczoraj na priv i przyznal sie ze to on... prosil o jedna szanse... obiecal uregulowac zalegle sprawy i prowadzic uczciwe interesy...

mysle ze mozna mu dac czas powiedzmy 2 tygodnie... ja ksie okaze ze to puste slowa - ban...
kuba

Post autor: kuba »

ja sie widziałem z bartkiem r 5 i kupiłem od niego auto nie było problemów
graczu

Post autor: graczu »

no to ja czekam na moja kase ktorej nigdy mi nie oddal
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

to zwykły oszyst! mnie okłamał że nie jest tym samym Bartkiem!!
pytałem mu się na priv

oto jakie dane mi podał. moze to komuś pomoże jeśli wisi kasę





jeszcze cos mam podac ?? nr dow. os. albo moze mam do zeskanowac ??
Ostatnio zmieniony 4 listopada 2008, 21:19 przez renata, łącznie zmieniany 1 raz.
Agnieszka

Post autor: Agnieszka »

Renata a czy dostałeś jego pozwolenie na upublicznienie jego danych na forum?? Jesli sie nie myle to naruszyłeś ustawe o ochronie danych osobowych ?Zreszta to była wiadomość prywatna i nie powienieneś jej upubliczniać.Pozdrawiam
Bartek_R5

Post autor: Bartek_R5 »

nie nie oszukałesm bo wszystko sie zgadza oprocz peselu bo nie jestem az na tyle głupi a zeby podawac pesel, i fakt ze sie nie zgodziłem na opubikowanie danych.
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

a czy bartek dostal zgode na oszukwanie ludzi??
badzmy powazni...
bartek asz 2 tygodnie na uregulowanie WSZYSTKICH zaleglych "spraw" jesli chcesz pozostac na forum... szansa piewsza i ostatnia.
koniec dyskusju na ten temat... jak chcecie gadac o danych osobowych to do pogawedek.... :evil:
żuwik

Post autor: żuwik »

Agnieszka pisze:Renata a czy dostałeś jego pozwolenie na upublicznienie jego danych na forum?? Jesli sie nie myle to naruszyłeś ustawe o ochronie danych osobowych ?Zreszta to była wiadomość prywatna i nie powienieneś jej upubliczniać.Pozdrawiam
Przypomnisz sobie swoje słowa jak Cię ktoś kiedyś wykiwa na pół wypłaty.
Awatar użytkownika
janas
Posty: 38
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:58
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: janas »

Niestety muszę dodać do listy niejakiego xxmizixx.
Zakupione od niego zegary nigdy do mnie nie dotarły. Pisał że był w szpitalu, że wyśle...figa z makiem. Na forum dawno się nie logował i już pewnie nie zaloguje. Minęło dostatecznie dużo czasu żebym pozwolił sobie na taki publiczny komentarz. Odpuściłem sobie temat, ale niech "pamiątka" na forum po nim zostanie.
cyp

Post autor: cyp »

potwierdzam xxmizixx to kretacz !!!
graczu

Post autor: graczu »

Bartek_R5 pisze:nie nie oszukałesm bo wszystko sie zgadza oprocz peselu bo nie jestem az na tyle głupi a zeby podawac pesel, i fakt ze sie nie zgodziłem na opubikowanie danych.
jesli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci, to Bartek znow obiecal ze odda - ale na slowach sie skonczylo
el_palindo

Post autor: el_palindo »

przyszedł zrobił interes i tyle
nie wiem na co czekaliście :roll:
Qucor

Post autor: Qucor »

Mi też pisał ile ma oddać ale jakoś to zlałem...

O tyle nie ubędę a i tak czułem że nic z tego nie będzie :evil:
ODPOWIEDZ