Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Strzelanie / wiatrowki

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

dzik

Post autor: dzik »

nie kazy pistolet strzela BB, nawet duzo strzela zwyklym srutem, ale celnosc w porownaniu do karabinka znikoma, w predkosci tez nie wierz, 120m/s to max
Yakkul

Post autor: Yakkul »

No długa lufa robi swoje
Ano się pytam tylko co do wiatrówek, porównania w sprzęcie nie mam.
Jedynie co z krótkiej strzelałem to P-64 i/a P-83 miałem na stanie.
To policjanci mi pozazdrościli że mają pierwszą powojenną konstrukcję a nam dali lepszą :-P
Wiem że to nijak się odnosi do wiatrówek ale chciałem się rozeznać :-)
makhi

Post autor: makhi »

Swego czasu trochę strzelałem nawet zaliczyłem kilka zawodów na kbksie jakiś pistoletach i rzadko na wiatrówkach, jednak szybko sie znudziłem a najbardziej do tego znudzenia przyczyniły się treningi.Strzelanie na sucho i godzinne wpatrywnie sie w czarną kropeczkę leżąc czy stojąc 5 metrów od ściany.Teraz też czasem strzelam.Pracuje jako instruktor w Wytwórni Wrażeń i jedną z naszych ofert jest wszelaka strzelnica ( głownie proce wiatrówki łuki paintball )Ogólnie strzelanie wydaje mi się dość nudne, poza pojedynkiem strzeleckim :mrgreen:
dwie osoby mają po 5 naboi i każdy ma trzy swoje baloniki, każdy nabój musi być ładowany osobno.
Yakkul

Post autor: Yakkul »

No proszę, ale jak mawiają tening czyni mistrza :mrgreen: Dla mnie to też nie sport na codzień ale od czasu do czasu fajnie sobie postrzelać. Kiedyś miałem ciągotki do paintball super sprawa. Ale niestety koszta są całkiem spore i odległość do klubów bo samemu czy we dwóch to nie ma sensu, tak że szybko zrezygnowałem. Jedynie co pozostało to strzelanie z łuku i z kuszy miałem okazję kilka razy strzelać. Wrażenie nieziemskie, zwłaszcza kusza z naciągiem na korbę.
makhi

Post autor: makhi »

Kusza mnie ciągnie.Miałem przyjemność strzelić z wojskowej, niestety tylko raz.:(
dzik

Post autor: dzik »

Tylko ze kusze nie sa legalne w Polsce.
makhi, dziwne treningi miales, ja trenowalem 4/5 razy w tygodniu i suchych strzalow mialem moze 10 na rozgrzewke, pozniej juz min 100 strzalow na powaznie
to chyba nie byl powazny klub jesli miales zaowdy raz karabin raz pistolet, w tym sporcie jest jedna specjalizacja :)
makhi

Post autor: makhi »

klub był poważny tylko ja nie.:) Przychodziłem goscinnie np jakiś miesiąc przed zawodami ZHP.Zawody były zazwyczaj z kbks na 25m czasem dodatkowo broń krótka dla kapitanów drużyn.Bywały też pojedynki z kbks na takiej zasadzie jak opisywałem.Jako drużyna organizowaliśmy też wyjazdy na strzelnice na 3 dni i urządzaliśmy z wielu rodzaju broni.Nie uważam sie za jakiegoś zawodnika, poprostu miałem okazje trochę postrzelać.
dzik

Post autor: dzik »

To zabawa nie strzelanie ;)

Z kbks na 25m? Ja z pistoletu trenowalem na 50 :)
makhi

Post autor: makhi »

No przecież że zabawa! jak to hobby
graczu

Post autor: graczu »

Ja teraz sie w paintballa wciagnalem :D jak jest ekipa to naprawde, rewela :)
franc2

Post autor: franc2 »

Ja mam jakiś wynalazek 5,5 z lunetą waltera,sam skorygowałem celownik w imadle i pięknie nosi,zasięg skuteczny do ok 300m.Posiadam też kuszę Delta Storm i gdyby nie cena bełtów to uważam że 100x lepsza zabawa niż z wiatrówką.Pamiętajcie nie zaglądamy do lufy :roll:
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

może ktoś się skusi
http://allegro.pl/item819210648_wiatrow ... ycior.html
Wiem że post nie na miejscu i ale niestety brak kasy i muszę sprzedać a do R11 muszę kupić nową pompę bo dmucha do układu i ucieka z pod ośki płyn chłodniczy
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Adi

Post autor: Adi »

chybam mam nówke pompe jak co to zapraszam na pw
renuope
Posty: 5
Rejestracja: 31 lipca 2015, 15:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: renuope »

Ja interesuje się strzelaniem.. :) co jakiś czas ze znajomymi robimy sobie jakieś rózne wypady na strzelanko.. a to puszki, a to drzewa. ;) nie jest to jakiś sposób na życie, ale raczej rozrywka co jakiś czas. :)
dassalo
Posty: 5
Rejestracja: 25 września 2015, 13:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: dassalo »

Ja sobie raz w tygodniu odwiedzam strzelnicę i czasem również ze znajomymi gdzieś na działki. Całkiem przyjemna rozrywka, ale trzeba uważać.
ODPOWIEDZ