Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Sworznie do drzwi..Gdzie to można dostać..

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

coolgostek

Sworznie do drzwi..Gdzie to można dostać..

Post autor: coolgostek »

Gdzie to znaleźć? drzwi od pasażera mi klapią bosię swożnie wyrobiły. Wyjąłem- jest to kołek 6 rurkowy rozporowy ze stali.. Pytałem nawet w ciągnikowych sklepach.. są ale za krótkie.
Czy ktoś może mi pomóc...?
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2007, 11:33 przez coolgostek, łącznie zmieniany 1 raz.
Adi

Post autor: Adi »

dorobic na tokarni bo raczej nie dostaniesz takisz swozni tez tak miałem dorobiłem na tokarce i giciol
bronius

Post autor: bronius »

ja do clio I kupowałem w ASO zapłaciłem 20 zł za komplet na przednie drzwi, popytaj może do R5 też mają
Balos

Post autor: Balos »

Ja miałem luz na obydwóch drzwiach to mi blacharz wykombinował jakieś sworznie nawet nie wiem od czego ale jest git
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

wasQ ma w sklepie.....
ale moze byc taki problem, ze to nie sworznie wyrobione a otwory w zawiasach... i wtedy jest kupka :-( trzeba precyzyjnie rozwiercic i dac tulejki albo wieksze sworznie...
foggi

Post autor: foggi »

kupowalem w aso komplet na 2 drzwi chyba 36zet
kidzio

Post autor: kidzio »

polecam aso - można dobrać takie że nawet jak są wyrobione troche zawiasy to sie da luz sasować
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no dobra a jak sa jajowate otwory to co - maja jajowate sworznie :-D
foggi

Post autor: foggi »

no nie..
wmboss

Post autor: wmboss »

J u mnie rozwierciłem jedne zawiasy wiertłami przyspawanymi do nasadki na małą grzechotkę , wiertła naostrzyłem pod mniejszym kątem aby mniej metalu brały i się nie złamały w zawiasie bo wtedy to dupa.

Na drugie dzwi to już sobie załatwiłem rozwiertak i poszło bardzo fajnie.

Na swożnie zawiasów polecam trzonki zaworów , są bardzo twarde i u mnie od roku działala bezproblemowo
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

sprytnie :-) - tylk oze wlasnie jeden problem jest... sworznie powinny byc bardizej miekkie niz zawiasy...
coolgostek

Post autor: coolgostek »

U mnie padły sworznie. Są wyrobione w środkowej części. Zawiasy są ok..
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no to kupuj normalne swoznie w aso albo u wasQ :-)
tylko uwazaj bo sa 2 rodzaje... takie ze zwijanej blachy i jakies tkaie wkrecane :-)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

wkrecane są do 19
shark

Post autor: shark »

nie tylko wkręcane są też do r5 wszystko zależy od rocznika samochodu, to tylko francuz wszystko zmieniają a nikt nie wie po co i że w ogóle
ODPOWIEDZ