Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Tylnie hamulce

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

bauer

Tylnie hamulce

Post autor: bauer »

chcialem zmienic sobie tylne klocki
i zonk nowe nie pasuja sa za grube ok 2-3mm
tz ten zewnetrzny nie miesci sie
Czy jest tam jakas regulacja ?? Czy trzeba klocka pilowac?
supermonster

Post autor: supermonster »

tłoczek ma taki krzyżyk na sobie - służy on do wkręcania go w zacisk aby zwolnić miejsce dla grubszych klocków czy tarcz. Musisz np. śrubokrętem wkręcić go wgłąb te 2-3 mm (bedzie to jakieś ćwierć lub max pół obrotu)

Obrazek
clio-energy

Post autor: clio-energy »

odrazu sobie przeczyść tłoczek bo cieżko to sie wkręca ja sie u siebie trochę meczyłem z tym
bauer

Post autor: bauer »

wiem tloczek mam wkreocny
kocek po stornie tloczka wchodzi bez porblemy ale po drugiej stronie (zewnetrznej) nie chce wejsc :/
Kali___

Post autor: Kali___ »

są różne grubości klocków
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

ta mi kiedyś dali od r 19 dwa razy za grube hehe
supermonster

Post autor: supermonster »

zapodaj fotką tych klocków...
foggi

Post autor: foggi »

jak to po stronie tloczka przeciez zacisk sie przesuwa...
Maolat

Post autor: Maolat »

bauer pokombinuj tak jak ci pisalem :) i zadziala
bauer

Post autor: bauer »

no przy$@$@ mlotem i poszlo ;Dale musialem troszke je zjechac bo sie nie miescily tak ok 1mm
ODPOWIEDZ