Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

1/4 MILI Pruszcz Gdański 11.08.2007

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

ja pewnie bede ale nie swoja fura

i jesli bede to od 11 zaczyna sie moj urlop :P
misiek

Post autor: misiek »

a mi zkonczyl sie silnik wiec juz nie jade
misiek

Post autor: misiek »

zkonczony byl do srodka nie zagladalem
misiek

Post autor: misiek »

moc to nie wszystko trzeba ja jeszcze ogarniac henry fotki fotki i jeszcze raz fotki
kris220

Post autor: kris220 »

Henry pisze:Widze że jednak właściciele najmocniejszych R5 nie będą się pisali na małe ściganko :-|
Czesc,
ja bede. Ale nie w Twojej klasie :-) Wiec spokojnie mozesz wygrywac wszystko :mrgreen:

Wiec chyba nie bedzie okazji do staniecia razem na kresce. Ale duchowe wsparcie masz :-)

K
PS. Widze, ze bedziesz miejscowy :-) to moze dasz jakies wskazowki jak dojechac na lotnisko?
kris220

Post autor: kris220 »

Czesc,
dzieki za info - trafie :-)

Tak sobie przypominam, ze chyba w zeszlym roku sie spotkalismy w Pruszczu. Kojarzysz białą GTT??

pzdr
K
misiek

Post autor: misiek »

widzialem juz relacje chlopakow z diesel teamu ponoc lipa straszna i asfalt beznadziejny henry widzialem list ze startowales pochwal sie
misiek

Post autor: misiek »

tak wiem bo rob startowal swoja cordoba w tej klasie ale mowil ze trakcji niebylo

ps jak plany wypala to nie ciesz sie tak bo ja bede startowal
kris220

Post autor: kris220 »

A ja niestety nie dotarlem... Po drodze, na szczescie blisko W-wy, awaria mnie unieruchomila ;-(

Nic to taki sport.

Do zobaczenia nastepnym razem
pzdr
Kris
misiek

Post autor: misiek »

ty lepiej zrob ta przepustnice :D
kris220

Post autor: kris220 »

Henry pisze:A witam szanownego kolege!!!
Wielka szkoda że Renia zachorowała :-D :-( , bo moglibyśmy się zmieżyc, bo teraz jest tak że jak masz samochód dopuszczony do ruchu drogowego to nieważne co masz jak jest na przód napęd to startujesz w klasie Street FWD.
Pozdrawiam
Henry, wiem, ze mozna w Street FWD :-) A zmierzyc sie bysmy nie mogli. Ja jezdze w Drag nie Street...

A ze zachorowala... no coz ja tez zaluje...

Kris
ODPOWIEDZ