Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

gdzie walek sportowy

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

misiek

gdzie walek sportowy

Post autor: misiek »

skoro robie juz kapitalke gory silnika to i jak fundusz pozwoli wstail bym sportowy walek tylko zalezy mi na czyms lajtowym co poprawi prace silnika bez jakiegos tam hardkoru ktos juz temat moze ogarnial i cos poleci sesownego
Arti

Post autor: Arti »

zapytaj Kidzia
można też u Świątka popytać
misiek

Post autor: misiek »

u swiatka na zamowienie do tego silnika za gruba kase
Arti

Post autor: Arti »

ile?
misiek

Post autor: misiek »

do 1400 sa te ktore maja od reki to dodaj koszt roboty na zamowienie przypuszczam ze ponizej 1500 1600 napewno nie bedzie
Arti

Post autor: Arti »

ojojoj
to do gtt taniej wypycony :roll: z cat camsa
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

za tyle kupisz silnik 2,0 z osprzetem... da iwecej jak walek i mniej bedize palilo :-)
misiek

Post autor: misiek »

dlatego szukam taniej ale znajac juz kaszyt naprawy raczej nie kupie walka
kidzio

Post autor: kidzio »

wałek nówka CatCams u mnie 950 zł. do GTT(i jest robiony od podstaw nowy a nie jakieś napawane kombinacje i jak mi podasz co oczekujesz to dobiorę odpowiedni model do potrzeb albo zlece wykonanie pod konkretne wymagania)
Świątka odradzam zdecydowanie - mam nawet na półce jeden wałek do GTT robiony przez niego na specjalne zamówienie za grubą kasę a większego partactwa nie widziałem. Pomijając kwastie techniczne wykonania to w bardzo sprawny sposób spaprał charakterystyke momentu i zabrał 20 KM.

jeżeli potrzebujesz wałek do silnika F3N albo innego z tej serii (1,7; 1,8 2,0) to mam od ręki i kosztuje 1390 zł (brutto)
misiek

Post autor: misiek »

no niestety tym razem musze to odlorzyc a nie wydam prawie calej wyplaty na silnik
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

www.ebay.co.uk
tam szukaj...
Rosic

Post autor: Rosic »

Do 1.7 może być ciężko, bo przecież w Anglii te silniki nie były zbyt popularne.
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

faktycznie... ja ciągle myślę o gtt..

więc sorry za wprowadzenie w błąd..
ODPOWIEDZ