Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Enduro

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

o gustach się nie dyskutuje.ja osobiście preferuję mocne enduro.śmigam Yamahą WR450F 2007 rok(jeżdżę nią od nowego)świetnie daje radę w terenie a i na torze nie wiele odstaje crosówkom.noo, o ciągu spod tyłka nie wspomnę.
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

w zasadzie to nie enduro, ale wpakuję to tutaj. To mój kolejny Quad, poprzednie były przeprawowe ten jest inny :mrgreen: niestety jest do małego remontu( wizualnego) ale silnik 8-) :arrow: prawdziwy wymiatacz , kto sie spotkał z yamahą banshee to wie o czym mówię(silnik oczywiście odbiega od serii :mrgreen: )
kilka fotek przed
ObrazekObrazekObrazek
Balos

Post autor: Balos »

Ja od poczatku roku jestem posiadaczem Suzy DR 650 RSE z 1993r. Jakoś wczesniej się nie pochwaliłem bo cały czas coś przy niej robiłem; taki już urok staroci, że zawsze trzeba je doprowadzić do stanu urzyteczności ;-)

A wygląda tak :

http://picasaweb.google.pl/s.strachu/Dr ... Yjzg7r_rQE#

Po lekkim terenie to spoko sobie radzi ale w cięzki to już trzeba dużo siły i odwagi :lol:
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Sprzęt bardzo solidny,kolega taki miał ale komuś bardziej się spodobał niż właścicielowi.
Trochę więcej waży od mojej ale po leśnych duktach czy trawnikach daje spoko radę.
W zeszła sobotę byłem na oglądarce Mistzostw Polski w Motocrossie we Wschowej ,goście szli potężnym ogniem.
Maolat

Post autor: Maolat »

balos pisze:Ja od poczatku roku jestem posiadaczem Suzy DR 650 RSE z 1993r. Jakoś wczesniej się nie pochwaliłem bo cały czas coś przy niej robiłem; taki już urok staroci, że zawsze trzeba je doprowadzić do stanu urzyteczności ;-)

A wygląda tak :

http://picasaweb.google.pl/s.strachu/Dr ... Yjzg7r_rQE#

Po lekkim terenie to spoko sobie radzi ale w cięzki to już trzeba dużo siły i odwagi :lol:
Balos :> Ty i motor ?? Przepraszam ale nigdy bym sie nie spodziewał ze zainteresowania czyt. hobby pojda w ta stronę, taki spokojny facet :P:D

A jaki autkiem sie wozisz ?
Balos

Post autor: Balos »

Powiem Ci Maolat, że zawsze mnie motorki ciągnęły, tylko nigdy kasy nie było, no i w sumie nadal nie ma :-|
Kupiłem takiego starocia no i zawsze trochę frajdy jest ;-) A jeżdze tym Seicento co kiedyś widziałeś na stacji w Koziegłowach jak sie spotkalismy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku jaką Piątke zakupie.

Do Mario-s: WR-ka super maszyna, mój kolega ma YZF 450 to po prostu lata. Ja się zastanawiam czy nie zmienić na Suzę DRZ 400.
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Bardzo dobry kierunek Balos z tą DRZ 400 .Lekkie i mocne to jest jak porządna rajdówka i o
powera nie musisz się prosić.Ja swoją WR-ką w sierpniu na Kaszubach naklepałem ok. 500 km.Sprzęt tak zapieprzał,że ja chwilami nie nadążałem z myślami za tym przyspieszeniem,ale za każdym razem wracałem na kwaterę zadowolony jak przedszkolak któremu udało się wyrwać najlepszą zabawkę dla siebie.

Obrazek
Obrazek
adrian
Posty: 97
Rejestracja: 16 lutego 2008, 22:20
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: adrian »

mario z 5 biegiem nie masz problemów, kumplowi w takiej samej po 2000km padła 5 i ponoć to normalne :-/ może na jesieni wpadniesz pośmigać w bieszczady, wybieramy się ekipą ;-)
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

U mnie piątka jest chyba najmniej zużyta.Sporo jezdziłem na torze motocrossowym a tam 1,2 max 3, w terenie po szutrowych drogach na 5-ce mam 135 km/h na blacie maxem to rzadko się jezdzi.W Bieszczady miałem jechać na wakacje z motocyklem ale wylądowałem na Kaszubach i cisnąłem po oesach Rajdu Lotos i okolicach.Do Ustrzyk mam ok.550km i trochę mi się nie chce chociaż od mamy z Dębicy jest już tylko 150 km.Mam w planie we wrześniu pojechać do kumpli do Podgórzyna k/Jeleniej Góry tam 2 razy odbywały się Mistrzostwa Swiata w Enduro to jest gdzie polatać.
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Przed chwilą wróciłem z 5-cio godzinnego katowania po karkonoskich duktach.Zaczęliśmy w Podgórzynie potem Siedlęcin tor motocrossowy,Piecowice,Szklarska Poręba i z powrotem do Podgórzyna.140 km tras różnej trudności przeważnie las,kamienie,korzenie,trawa,ślisko,mokro,błoto,przeprawy,ostre podjazdy i karkołomne zjazdy.Gnaty wszystkie trzeszczą ale nic to w stosunku do frajdy jaką daje taka akcja.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
adrian
Posty: 97
Rejestracja: 16 lutego 2008, 22:20
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: adrian »

no to fajna wyprawa pośmigałbym po takich górkach, my kacimy co wekend ale u nas tereny przeważnie płaskie i już się trochę znudziły ;-) oponki jeszcze oryginalne masz to chyba dużo wr-ka nie ma nalatane
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Tylna już nie istnieje dlatego dzisiaj sporo się nawalczyłem żeby kierunek utrzymać a motor ma w sumie ze 120 godzin nalatane.
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Po wszystkim pewnie myjka ciśnieniowa dla maszyny i dobry Wilkinson dla kierowcy ;-)
Pozdrawiam
adam szachraj

Post autor: adam szachraj »

fajna maszyna , ja miałem kiedyś WSK tez szybko jezdziła w terenie
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Dzisiaj kolejny raz zawitałem w Karkonosze żeby wykorzystać piękną jesienna pogodę.Zamyśliłem sobie kilka godzin pojezdzić na torze motocrossowym w Siedlęcinie i tu niespodzianka-tor zamknięty,jutro zawody międzynarodowe.No to do Podgórzyna i w lasy.Pojezdziłem ze 2 godziny i wypadłem na chwilę na asfalt w Borowicach na rozprostowanie kości i tu druga niespodzianka.Na tym odcinku testowali przed Rajdem Dolnośląskim Marcin Bełtowski,Lipski ,Bożyk-kto się trochę interesuje rajdami to wie o kogo chodzi.Zajechałem na serwis i godzina na gadkach zleciała.Potem znowu w las i na chatę.
ODPOWIEDZ