Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Enduro

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

sebasport

Post autor: sebasport »

Nie wiem napewno ale raczej musze. Szkoda wielka a tak chcialem tam byc!!!!
re5pect80

Post autor: re5pect80 »

witam ja tez motocyklem smigam tylko nie enduro a yamaha xj 900 . Sporo frajdy sprawia mi turystyka motocyklowa , ostatni daleki wypad trwal 2 tyg i 9000 km . Chorwacja , Wlochy az na Sycylie i potem do domku :) . Chodzi mi po glowie od 2 lat Bajkal , ale nie wiem czy na ta wycieczke to wlasnie jakis transalp by sie nie przydal .
sebasport

Post autor: sebasport »

Super tez mi sie marzy taki wyjazd.Ja chciałbym pojezdzic po stanach pozwiedzac na przełaj :-) Tylko musiałbym przerobic troszke moja xrke na taka jak startuja w paryz-dakar.Ale to odległe plany :roll: A twoja yamaszka tez jest super ale do roznego terenu tez wybrałbym trans alpa albo ktm adventure.
makhi

Post autor: makhi »

Bajka, też mnie kręci taka zabawa.Jazda po śniegu też rewelka, ostatnio śmigałem qadem po śniegu, jako przewodni a za mną jeszcze 8 maszyn.niesamowity odgłos jak siedisz na maszynie miedzy innymi warczącymi.
sebasport

Post autor: sebasport »

Kiedys jak jezdzilismy kolo Nowego Sacza w 18nastu wiekszosc na wolnych wydechach były niezłe jaja.Generalnie jezdzimy po lasach ale przez wioski tez trzeba przejechac.Chłopy zaczeli nas ścigać wskami ciagnikami z kosami widłami itp... Mogło sie skonczyć tragicznie bo porozkładali linki na wysokosci głowy cud ze nikt sie nie nadział.Wkurzali sie ze jest głosno .Zabawa była przednia bo nie mogli nas złapac :mrgreen:
nowynowy

Post autor: nowynowy »

a tu moje małe cudeńko
Obrazek
sebasport

Post autor: sebasport »

Fajna Dr-ka.Rame widze dopiero malowałes ;-) Jak widac nie latasz w trudnym terenie tylko raczej krajobrazowo 8-)

Załuz pozadne hand-bary ta listki co masz nic ci nie daja a manetki połamiesz moment przy lepszej glebie. A najwazniejsze to sciagnij ten plastik na tablice okropnie to wyglada nie mowiac juz ze na kole nie pojezdzisz.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

właśnie zaliczyłem pierwszy wiosenny wypad na quadzie
nic w tym specjalnie dziwnego by nie było gdyby nie fakt, że był to pierwszy wieczorno/nocny wypad
pomimo wolniejszej jazdy zabawa jest jeszcze lepsza bo nie widzisz co jest przed Tobą ;) więc musisz trzy razy się zastanowić zanim wjedziesz w jakąś nieznaną drogę :mrgreen:

a dzisiaj (dla wtajemniczonych) zrobiłem Wapienica -> Szyndzielnia -> Jaworze -> Wapienica
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

coraz bardziej napalam się na Quada... fajna sprawa!
Hormon

Post autor: Hormon »

Jeździłem quadem i ostatnio dzięki uprzejmości kumpla crossem, muszę wam powiedzieć ze cross to jest to co lubią faceci. O wiele większa frajda i większe możliwości manewrów, na takim śmigałem : Obrazek
Sweeper

Post autor: Sweeper »

no i zmiany, zmiany :)
Hondy już nie ma...
teraz jest Polaris Sportsman 700
mniej więcej taki: Obrazek
fotek jak zwykle nie zrobiłem bo nie ma czasu :P
właśnie wróciłem z zimowego objazdu nową furą i różnica jest... masakryczna
jeżeli Honda to Renault Megane 1.4 to Polaris jest Megane R26
niezależne zawieszenie, przekładnia pozwalająca włączyć napęd 4x4 w trakcie jazdy, przełożenia L/H oraz silnik który wyrywa z butów przy maksymalnym przyspieszeniu :)
foty może kiedyś zrobię - na razie mogę zrobić zdjęcia terenu który zryłem ;P
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

piękny!!
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

wyglada zacnie :-) osobiscie wole jednak takie jakies dzikie drapiezne a nie takie klockowate przeprawowki :-D
Sweeper

Post autor: Sweeper »

klockowate przeprawówki to są typowe ATV
wszystkie inne to tylko imitacja ;P
sportowe wyglądają ciekawie ale w ciężkim ternie nie sprawdzają się zupełnie
adrian
Posty: 97
Rejestracja: 16 lutego 2008, 22:20
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: adrian »

nie można porównywać "klocków" użytkowych do sportowych atv podobieństwo kończy się na 4 kołach ;-) Jak ktoś lubi pomykać 60km/h i grzebać się po pas w błocie wybierze 4x4 a kto lubi zapierdzielać dużo szybciej, poskakać wybierze jakiegoś yfz czy raptora.Ja pomykam mocnym enduro i póki co nie zamieniłbym na quada :-) może jak się postarzeje ;-)
ODPOWIEDZ