Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Kino / Film

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

BABYLON A.D.
4/6
moze byc... nie bede sie rozpisywal, ale momentami fajny humor, ciekawa wizja przyszlosci, oczywiscie film nie jest zbyt inteligentny i wyszukany... taki lajtowy poprostu..., fabula jakas tam jest ale tez bez szalenstw... mi sie nawet podobal :-P

DEATH RACE
3/6
podobnie jak wyzej... chociaz niektore "akcje" to smiac mi sie chcialo - z zazenowania... ale ogolnie tez nie najgorszy, ale myslalem ze bedzie lepszy...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

James Bond - Quantum Of Solace
no... w końcu seria o legendarnym agencie 007 idzie w dobrym kierunku
film stał się bardzo realistyczny - koniec z idiotycznymi gadżetami typu respirator z gniazda samochodowego, zegarka z wyciągarką, itp.
kilka rzeczy może przeszkadzać, ale muszę przyznać, że to chyba pierwszy tak udany film o Bondzie
moja ocena to 4/6 - za osadzenie filmu w realiach, muzykę oraz wątki miłosne których nie było :)
supermonster

Post autor: supermonster »

W ostatni weekend byliśmy w kinie na TRANSPORTER 3.

Frank Martin standardowo dobrze walczy, podbija damskie serce oraz nieco więcej niż w poprzednich częściach jeździ samochodem - naprawdę ciekawe sekwencje. Dobre kino akcji - jeśli pod tym kątem idziemy do kina to na pewno się nie zawiedziemy.

Doradzam iść z dziewczyną - główny bohater kilka razy się rozbiera pokazując muskulaturę (dziewczyny to lubią), jest uwodzony przez partnerkę (one też to lubią ogladać) no i jak laska zobaczy jak szybko można jeździć samochodem to przestanie doo Ciebie wrzeszczeć na fotelu pasażera "ZWOLNIJ" :lol: :lol: :lol:

Aż mi sie wierzyć nie chce że pomiedzy premierą w UK a Polsce jest aż 1,5 miesiąca opóźnienia...
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

supermonster pisze:.......Aż mi sie wierzyć nie chce że pomiedzy premierą w UK a Polsce jest aż 1,5 miesiąca opóźnienia...
no to uwierz.... nie ma to jak UK, co? - wiadomo... :-|
supermonster

Post autor: supermonster »

coś Cię gryzie?
żuwik

Post autor: żuwik »

Pewnie nie, tylko nas, Polaków, wali jaka ta Inghilteria cudna ;)

Piorun - 6 za animację, 6 za pomysł, 6 za wykonanie, a jak ktoś jeszcze uwielbia szczeniaczki, rozklei się do cna. 6+ z wykrzyknikiem za gołębie - rola drugoplanowa pokroju pingwinów z Madagaskaru ;) Ból brzucha ze śmiechu.

Pocieszające jest to, że na tej bajeczce było z 6 dzieci, reszta pełnoletnia :D
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

supermonster pisze:coś Cię gryzie?
żuwik pisze:Pewnie nie, tylko nas, Polaków, wali jaka ta Inghilteria cudna ;)....
dokladnie tak jak zuwik napisal... :mrgreen:

gryzie mnie tylko komar jakis od czasu do czasu... wy tam w UK pewnie komarow nie macie, albo takie co nie gryza :mrgreen:

jestes w uk juz tyle czasu i cigle wyglada to jakbys sie tym chwalil i byl z siebie dumny ze tam jestes... udowadniasz przy kazdej nadazajacej sie okazji jaka to anglia jest super a polska to dno... moze nie masz takich zamiarow - nie wiem - ale dokladnie tak to wyglada...
Hormon

Post autor: Hormon »

Sezon na misia 2

Kolejna część świetnej bajki, uśmiałem się straszenie :), polecam wszystkim. Nie będę pisał co się dzieje w bajce bo jak ktoś będzie zainteresowany to pójdzie do kina albo ściągnie z neta :P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Madagaskar 2 - część druga jest równie zabawna, ale...
dzięki pingwinom
fabuła niestety troszkę się rozmywa i pewne wątki są ciągnięte i wymyślane na siłę
4/6

Australia - miał obyć świetnie, a wyszło... szkoda gadać
superprodukcja z USA oczywiście pełna jest błędów i niedociągnięć
smętna fabuła i historyczne pomyłki pogarszają tylko sprawę
2/6
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

spirit - duch miasta
ze tak powiem - nie mam pojecia czy jest choc 1 osoba ktorej ten film sie choc troche podobal... zenada... zdjecia kolorowane i komiksowe niby - ale w porownaniu do sin city to smiech na sali... czerwony krawat i biale slady i to cala zmiana w porownaniu do normalnego filmu... fabula - zenada... zaluje kazdego grosza wydanego na bilety do kina...
podczs seansu gdize na sali bylo jakies 40 osob - 6 wyszlo podczas filmu, a reszta smiala sie do samego konca z kolejnych scen... nie no nie moge... co za szit...
1/6


PS - jakby ktos nie wiedzial to kolejni szybcy i wsciekli 4 w tym roku na wakacje wyjada na ekrany kin :-D - po trailerze sadze ze bedzie mniem mniam - ekipa z 1 czesci, zajebiaszcze efekty i cos sie bedize dzialo wiecej niz jezdzenia autami - z tego co widac film bedize bardizej "niegrzeczny" chyba ;-)
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Polecam polski film z 1984 roku, który niedawno właśnie obejrzałem pt. Fetysz. Film opowiada o pewnym jegomościu, który próbuje zdobyć swoje pierwsze auto jakim jest maluch, warto zobaczyć jaką drogę musi przebyć, żeby zdobyć to auto... a jak już je posiada, jakiego pecha mu ono przynosi... Prawdziwy film o komunie, pokazuje wszystko tak jak było naprawdę w tamtych trudnych czasach (oczywista także szczypta filmowej fantazji takze jest)- ludzie, którzy wychowali się w tamtych latach zwracają na to uwagę właśnie. Ogólnie film trochę przygnębiający, trochę bardzo nawet (zalezy od ludzkiej wrażliwości :-P ) ale warto... szkoda że jakość kiepskawa, jak na lata 80 to powinno być lepiej chyba?? :mrgreen: chyba ze to taka offówka była????? :lol:
Drugi film o komunie, właśnie offowy- SEGMENT 76, ale nakręcony w 2000 bodajże??? Odstresowujący, bardzo pocieszny :-D no i genialny zespół Kobiety w tle... :mrgreen: Znani aktorzy- Milowicz, Linda, Skiba, polecam koniecznie :mrgreen:
supermonster

Post autor: supermonster »

Lodoo pisze:
supermonster pisze:coś Cię gryzie?
żuwik pisze:Pewnie nie, tylko nas, Polaków, wali jaka ta Inghilteria cudna ;)....
dokladnie tak jak zuwik napisal... :mrgreen:

gryzie mnie tylko komar jakis od czasu do czasu... wy tam w UK pewnie komarow nie macie, albo takie co nie gryza :mrgreen:

jestes w uk juz tyle czasu i cigle wyglada to jakbys sie tym chwalil i byl z siebie dumny ze tam jestes... udowadniasz przy kazdej nadazajacej sie okazji jaka to anglia jest super a polska to dno... moze nie masz takich zamiarow - nie wiem - ale dokladnie tak to wyglada...
No to skoro Wam już przeszło to tym razem powiem nie mając nic złego na myśli (tak jak zresztą ostatnio było) że mam w.kur.wa jakich mało.

A to dlatego że napaliłem się na "Fast and Furious" i chciałem go sobie w ten weekend zobaczyć ale gdzie tam! Na ekranach angielskich kin będzie dopiero 10 kwietnia, a u Was już jest :-(
egonn87
Posty: 538
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 12:11
Lokalizacja: D±br Gór

Post autor: egonn87 »

Polecam wszystkim U TURN (droga przez piekło)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

U.K. SUCKS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

Ja polecam wam rosyjski serial wojenny " Karny Batalion"
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
ODPOWIEDZ