Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Kino / Film

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Post autor: Sweeper »

Maolat pisze:a nawet sie zakreci łezka z oku ... POLECAM po tym filnie napewno zaczniecie traktowac inaczej swoje autka ,, ja wasnie zabiore sie do wymiany oleju i filtrow :P
jeszcze się okaże, że twoja turbawka to jeden z transformersów które zostały służyć ludziom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kinga

Post autor: Kinga »

a ja sobie przypomniałam tytuł jedynego istniejącego dla mnie anime... :-) miałam to kieeeedyś kiedyś na VHS-ie, niesamowity film, aż ciarki przechodziły - Srebrny myśliwy ("Silver Fang") Cudo :)
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Kinga pisze:a ja sobie przypomniałam tytuł jedynego istniejącego dla mnie anime... :-) miałam to kieeeedyś kiedyś na VHS-ie, niesamowity film, aż ciarki przechodziły - Srebrny myśliwy ("Silver Fang") Cudo :)
Jeśli dobrze pamiętam wszystkie odcinki (21) były na You Tube :mrgreen: ale nie wiem czy jeszcze są
Kinga

Post autor: Kinga »

tego było 21 odcinków? :shock:
Yakkul

Post autor: Yakkul »

raczej tak :-D
Kinga

Post autor: Kinga »

hehe dzięki poszukam sobie w wolnej chwili...heh...oglądałam to praaawie 20 lat temu. To straszne :lol:
Balos

Post autor: Balos »

Ja ostatnio zaliczyłem ''Grindhouse vol.1. Death Proof'' ,średniawka chociaż klimat ma jak to u Tarantino ;-)
Najbardziej oczywiście podobały mi się fury-american muscle,chociaż panieny też niczego sobie :lol:

A z moich ulubionych to ciężko wszystkie wymienić np: Goonies, Indiana Jones, Życie Carlita, Gorączka, Desperatki, Straceni Chłopcy i wiele innych.
potworzyca

Post autor: potworzyca »

A macie jakieś miłe wrażenia po obejrzeniu polskiego kina... Nie wiem jak Wy ale mnie rozbawiał zawsze film... Galimatias czyli Kogel Mogel ;-)
Kinga

Post autor: Kinga »

ja kocham się w Misiu, Nie lubię poniedziałków, Brunecie wieczorową porą i innych PRL-owskich komediach. :mrgreen: Ale do Misia żadna nie ma podejścia.
shark

Post autor: shark »

a co myślicie o testosteronie ?? strasznie płytki film ale super komedia, lałem ze śmiechu w kinie
Sweeper

Post autor: Sweeper »

potworzyca pisze:A macie jakieś miłe wrażenia po obejrzeniu polskiego kina...
z dzisiejszego polskiego kina to raczej o miłe wrażenia trudno...
oglądając Misia i współczesną wersję czyli Rysia jest odczuwalana przepaść między tymi filmami...
Kinga

Post autor: Kinga »

Rysia nie widziałam i chyba się nie wybiorę, nie chcę sobie psuć humoru :-|
Balos

Post autor: Balos »

Polskie filmy jak najbardziej, wczoraj oglądałem w nocy Alternatywy 4 :lol: niezła jazda, za kazdym razem się śmieje
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Sweeper pisze:
potworzyca pisze:A macie jakieś miłe wrażenia po obejrzeniu polskiego kina...
z dzisiejszego polskiego kina to raczej o miłe wrażenia trudno...
oglądając Misia i współczesną wersję czyli Rysia jest odczuwalana przepaść między tymi filmami...
właśnie ... luz na max, tak samo jak po ciężkiej pracy browarek... przydało by się trochę więcej wrażeń. A zwłaszcza coś co wcześniej można byo umieścić w ramach kultowych komedii. Ryś, itp ... nie wiem może następne pokolenia inaczej spoglądają na te filmy.
Yakkul

Post autor: Yakkul »

balos pisze:Ja ostatnio zaliczyłem ''Grindhouse vol.1. Death Proof'' ,średniawka chociaż klimat ma jak to u Tarantino ;-)
Najbardziej oczywiście podobały mi się fury-american muscle,chociaż panieny też niczego sobie :lol:

A z moich ulubionych to ciężko wszystkie wymienić np: Goonies, Indiana Jones, Życie Carlita, Gorączka, Desperatki, Straceni Chłopcy i wiele innych.
Goonies - film który oglądałem jako dziecko. Na tyle cudowny że rok temu wyczaiłem płytę dvd, w tym wieku już nie wydawal się taki super choć łezka się kręciła. O ile krótszy się wydawał i mniej atrakcyjny. Jako dziecko inaczej odbieramy filmy a mniej interesujące szczegóły bardziej ciekawią. Okazalo się dopiero jak obejrzalem film po latach. ;-) w każdym razie polecam dla wszystkich.
ODPOWIEDZ