Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Kino / Film

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

makhi

Post autor: makhi »

Ja wczoraj byłem na transformers, mnie bardzo sie podobał ale to film ktory oglada sie efektow albo z jakiegos sentymentu.Jesli chodzi o polskie filmy to ja bardzo lubie siekierezade, i filmy bareji.(sory za PLki klikam z komorki)
clio-energy

Post autor: clio-energy »

nie no z polskiego kina bareja rzadzi, ale lubaszenko zrobił tez kilka dobrych a poranek kojota odcisnał w jakis sposób na mnie swoje pietno, bardzo lubie do tego filmu wracac
Sweeper

Post autor: Sweeper »

odrobiłem zaległości z filmami
dzisiaj na tapecie wylądował film Silent Hill
jeżeli ktoś grał w grę to wie mniej więcej o co chodzi, jak nie to ma większą frajdę
film dla ludzi o mocnych żołądkach - bardzo dużo krwi
zaskakujące zakończenie w mojej skromnej skali 3/6 pkt
Sweeper

Post autor: Sweeper »

no i kolejny film za mną
Borat - nie wiem właściwie od czego zacząć
maksymalana amatorszczyzna
totalny chaos
z jednej strony jest to komedia, ale z drugiej przykra prawda o krajach trzeciego świata
w mojej skromnej skali otrzymuje 3/6
Kinga

Post autor: Kinga »

Wczorajsze, leniwe popołudnie:
Sparta - fajny klimacik, fajne filtry, fajne ujęcia, za dużo fantastycznych stworów. Jeśli podobało się wizualnie Sin City, to to też. Nie polecam jako widowiska historycznego. :roll:
Eragon. Prawie jak Hobbit. Prawie. Niepolecane osobom powyżej 14 roku życia.
Taxi 4. OMG :lol: dotrwałam do momentu transformacji auta z cywilnego we właściwe i odpadłam. Dla pasjonatów :lol:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Kinga pisze:Sparta - fajny klimacik, fajne filtry, fajne ujęcia, za dużo fantastycznych stworów.
bardzo różni się od "300" ?
Balos

Post autor: Balos »

A ja wczoraj z wieczora obejrzałem Ghost Rider'a i jako że lubię komiksy to film również mi się spodobał; no i ta Eva Mendes :roll:
Qucor

Post autor: Qucor »

Zgadzam się z Balosem jeżeli ktoś w dzieciństwie lubił komiksy to "Ghost Rider" jest godny polecenia fajny fajny bardzo fajny :mrgreen:

Z bajkowych klimatów również "300" robi szał super efekty i... Mnie wciągnął :mrgreen:
Kinga

Post autor: Kinga »

Sweeper pisze:
Kinga pisze:Sparta - fajny klimacik, fajne filtry, fajne ujęcia, za dużo fantastycznych stworów.
bardzo różni się od "300" ?
:oops: mój błąd :lol:
Yakkul

Post autor: Yakkul »

Ostatnio obejrzałem "6mm" super film ale dla starszej publiczności, "6mm II" już nie tak dobry jak poprzedni

Spiderman wszystkie 3 części ogląda się prawie jak bajkę, ale podobały mi się efekty specjalne.
supermonster

Post autor: supermonster »

balos pisze:; no i ta Eva Mendes :roll:
faktycznie - Mendes jest rewelacyjna... Mniam.
żuwik

Post autor: żuwik »

Wracając do różnych strachów sprzed paru stron pewnie niejeden z was oglądał - Blair Witch Project. Musi być ciemno i dobre udźwiękowienie.

Są dwa filmy które odcisnęły się na moim światopoglądzie:

Forrest Gump - zawsze będę szukał takich krajobrazów, aż kiedyś znajdę ;)

American History X - bez komentarza. Wg mnie jest to pozycja obowiązkowa. Dużo jest filmów o tym jak ktoś zły staje się dobrym, ale mało który wydusił ze mnie łzę szczęścia przy tym.
gajosik

Post autor: gajosik »

a z obecnie granych w kinach filmów jest coś ciekawego do obejrzenia??
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Katyń
Yakkul

Post autor: Yakkul »

A oglądał ktoś z was "Gdyby jutra nie było" Kal Ho Naa Ho

ciekawa pozycja trochę przesłodzony ale mi się bardzo podobał
ODPOWIEDZ