Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Kino / Film

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Yakkul

Post autor: Yakkul »

Podam kilka pozycji które mnie zaciekawiły, kolejność przypadkowa i różne gatunki

Dragon Ball -> składa się z trzech części : Dragon Ball (153 odcinki), Dragon Ball Z (291 odcinków), Dragon Ball GT (64 odcinki). Każda z tych części ma specyficzny charakter część pierwszej jest bardzo zabawna

Dr.Slump -> zwariowana, trochę durna komedia

Ah My Goddess!! -> komedia romantyczna

Berserk -> z gatunku dark fantasy

Serial Experiments Lain -> Historia z gatunku klasycznego cyberpunku. Trochę schizowate

Rurōni Kenshin -> anime osadzone w realiach historycznych, opowiadające o byłym szermierzu. Dużo akcji przygody trochę komedii - samurai shonen

Darker than BLACK -> Premiera serii rozpoczęła się 5 kwietnia 2007 powstało 12 odc / 25 planowanych. Gatunek SciFi,Fantasy,Dramat

Love Hina -> komendia romantyczna shonen

Neon Genesis Evangelion -> Akcja rozgrywa się w roku 2015, coś z gatunku mecha ale bardziej skupiające się na bohaterach ich doświadczeniach.

Hellsing -> chyba jedno z najbardziej znanych anime o wampirach.

Witch Hunter Robin -> Gatunek: akcja , horror

Gad Guard - Cyberpunk, SciFi. Anime typu shonen o dzieciach i wielkich robotach

Mobile Suit Gundam -> mecha

Shingetsutan Tsukihime -> trochę mroczna historia o wampirach i innych ciekawych istotach. Odrobina romansu, ciekawa fabuła.

Appleseed -> zawiera elementy cyberpunku, mecha, polityki, filozofii i socjologii
Qucor

Post autor: Qucor »

Jeżeli można się coś zapytać...

Masz może dostęp do takich fajnych filmów na Płytkach DVD :?:

Chodzi mi dokładnie o Dragon Ball wszystkie trzy serie które wymieniłeś :-D

Dzięki i Pozdrawiam :-D
Yakkul

Post autor: Yakkul »

jasne ;-) choć nie wszystkie odcinki ale z takimi pytaniami wolę na priv
Sweeper

Post autor: Sweeper »

no i po wczorajszym seansie zaliczone kolejne filmy:
- Ryś (daleko, bardzo daleko od pierwowzoru)
- Shrek 3 (fabuła już jakoś nie bardzo, nie wiedzieć czemu ożywa książe którego w drugiej części zjadła smoczyca, film nie jest zabawny)
potworzyca

Post autor: potworzyca »

hmm. a zastanawiam się nad pójściem na Shreka, ale po Twoim omówieniu - hmm iśc czy nie iść...?
qcnka

Post autor: qcnka »

Uważam, ze warto iść na Shreka - penie ze nie jest to juz to samo co Shrek 1 i nie oddaje juz tego klimatu ale mnie i tak bardzo sie podobalo :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

potworzyca pisze:hmm. a zastanawiam się nad pójściem na Shreka, ale po Twoim omówieniu - hmm iśc czy nie iść...?
nie iść - gdybym poszedł to zmarnowałbym 15 pln
fabuła się bardzo rozmyła i jakoś nie jest już tak zabawny...
supermonster

Post autor: supermonster »

ale my i tak pójdziemy... zobaczyć Ciasteczko! :mrgreen:
kucu

Post autor: kucu »

A ja za to widzialem ostatnio Dzien szakala na podstawie ksiazki o tym samym tytule autorstwa Fredericka Forsytha. Rowniez bardzo podobal mi sie Dlug, maksymalnie klimatyczny. Wogole to nie lubie komedii czy tez science fiction tylko wlasnie fabularne filmy lub obyczajowe, dokumentalne, reportazowe. Z innych tytulow Ojciec Chrzestny, Jarhead, Nietykalni, Monachium, Lista Schindlera i wiele innych, ktore do konca teraz nie pamietam, ale nosze je gdzies gleboko w glowie :)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

przez weekend mam na tapecie:
Transformers
Next
Evan Wszechmogący
jak obejrze to zdam realację ;)
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2007, 20:07 przez Sweeper, łącznie zmieniany 1 raz.
supermonster

Post autor: supermonster »

hmm, to dopiero w kinach jest... :roll:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

supermonster pisze:hmm, to dopiero w kinach jest... :roll:
zgadza się ;D

ok więc pierwsze wrażenia po firme Transformers: fajny
jeżeli komuś nie przeszkadza typowa fabuła amerykańskich filmów (tak, tak ziemię czeka zagłada i tylko jeden człowiek może ją uratować) to polecam gorąco
całość dopełniają świetne efekty specjalne i doskonała muzyka
a i jeszcze coś, ale nie powiem co ;P

u mnie film ma 4/6 ale głównie dzięki efektom i muzyce
Sweeper

Post autor: Sweeper »

no i czas na następny film
po obejrzeniu Next mogę powiedzieć tylko jedno - polecam
film ma u mnie 5.5/6
Maolat

Post autor: Maolat »

Transformers .... ja lubie kino z rodzaju Fantasy a do tego jeszcze powiazane z motoryzacja ,,,, ciekawy , miły a nawet sie zakreci łezka z oku ... POLECAM po tym filnie napewno zaczniecie traktowac inaczej swoje autka ,, ja wasnie zabiore sie do wymiany oleju i filtrow :P
Yakkul

Post autor: Yakkul »

qcnka pisze:Uważam, ze warto iść na Shreka - penie ze nie jest to juz to samo co Shrek 1 i nie oddaje juz tego klimatu ale mnie i tak bardzo sie podobalo :)
Jak powstawała 2 część tego filmu też mówili że nie warto iść, najpierw oglądałem z płytki i tak w końcu wybrałem się do kina, nie żałowałem. Teraz czas się wybrać na "trójkę"
Jedynie co do Transformers mam obawy czy warto ale widzę że zachwalacie trzeba będzie w weekend nadrobić zaległości ;-)
ODPOWIEDZ