Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Deska z renault 19 i renault 5

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Yakkul

Post autor: Yakkul »

Lodoo pisze:ciekawe :-) lubie takei mody - ale musza byc zrobione dokaldnie i z glowa a nie na sztule byle upchnac... pokaz fotki za dnia!! i nie bro nsie transferem... 56 styknie zeby wyslac zdjecie 100 kilo :-P
nie będę się tłumaczył pokażę to co mam :-P resztę fotek, całe auto pokażę w innym temacie jak wrócę z urlopu.

Praca mozolna myślałem że lepiej mi to wyjdzie najgorsze było mocowanie, na wkręty do fragmentów starej deski, resztę na piankę montażową pozatym niesamowicie wyciszyła auto, wiązki kabli musiałem puścić tak aby nie były na stałe w piance, reszta to już kosmetyka. Miałem ambicję na oklejenie deski skórą - wyszło mi to bokiem i nie polecam nikomu jeśli nie robil wcześniej takich rzeczy. Więc pozostało mi oklejenie czymś elastycznym, może welur, w końcu padło na materiał typu polar. Nie wiem co dalej z tym zrobię bo taki "meszek" nie jest najlepszy w utrzymaniu czystości ale kokpit już jest cały i ma jakiś kształt, nie wygląda najgorzej.
Pierwsze dni pracy ...
Obrazek
Z licznikiem też nie było łatwo, obudowa od audi a zegary od r5, chciałem tylko zachować skalę żeby nie przeklamywał. Obrotomierz ma nie scentrowaną wskazówkę, nie ma miejsca w środku aby przesunąć go bardziej w prawo. Co do prędkościomierza kończył mi się na "godzinie trzeciej" i dopisałem jedynie km/h. Tarcze miały być Indiglo ale koszt wykonania na zamówienie przekroczył kilkukrotnie koszt całego licznika więc zdecydowalem się na diodki. Zmatowiłem je, położyłem kilka półprzepuszczalnych białych folii a same tarcze są wydrukowane na wysokiej klasy papierze fotograficznym i zalaminowane. Efekt nie najgorszy. Więcej opiszę po powrocie
Obrazek
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no ja bym te zegary bardizej dopracowal :-D ale wygladaja ok
masz odwrotnie literki L i H w zegarze temperatury...

pianka fajna bo mocna ale moze trzeszczec tak dziwnie jak gdizes peknie....

generalnie widac ze sie narobiles z tym ostro...

dawaj wiecej fot :-)
supermonster

Post autor: supermonster »

chyba że wskazówka w druga stronę pracuje...
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

to wskazowka z R5 - wiec pracuje w prawo :P
Yakkul

Post autor: Yakkul »

:lol: wogóle nie pracuje dlatego nie zwracałem na to uwagi, na razie mam podłączone to białe jajo (używałem w PC do pomiaru temp procka i pamięci) podaje mi temp wody i oleju. Jak będę miał więcej czasu muszę się wziąźć jeszcze raz za zegary i dopracować
ODPOWIEDZ